20 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Vily Chuchle: Luxusní bydlení pro náročné

Pražský realitní trh je na tom bídně. Nových bytů je jako šafránu, a těch luxusních ještě méně. To samé údajně platí také o rodinných domech. Zájemci o nadstandardní bydlení se zkrátka musí smířit s mnoha kompromisy… Opravdu?

Nabídka nemovitostí sice v poslední době skutečně neodpovídá poptávce, ale děsivé prognózy rádoby-expertů jsou často úplně mimo mísu. Kdo chce bydlet lépe, řešení nakonec najde. Co byste řekli na luxusní vilu v prémiové lokalitě? Developerský projekt s názvem Vily Chuchle vás propojí s přírodou a přitom nevytrhne z metropolitního ruchu.

Za projektem Vily Chuchle stojí odborníci z české developerské společnosti Reflecta Develoment, architektonické řešení dostali na starost renomovaní architekti z ateliéru A69 – architekti. Unikátní zástavba byla situována do Prahy 5 a rozkládá se podél ulic Adlerova, Bochníčkova, Ceplechova a Kopalova. Kdo se vyzná, okamžitě si vybaví atraktivní lokalitu poblíž Chuchelského závodiště (vily se nachází na severovýchodním svahu přímo nad ním).

Když příjemné prostředí umocňuje již tak skvělý dojem

Při pohledu na luxusní vily je na první pohled patrná snaha o maximální využití potenciálu okolí – především exkluzivních výhledů na zelené svahy a pravobřehou zástavbu. Výsledkem je mimořádně kvalitní a velmi komfortní bydlení pro rezidenty s vysokými nároky.

Z hlediska dispozic je nabídka pestrá. Zájemci mají na výběr mezi 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Vily s většími dispozicemi aspirují na ideální vícegenerační bydlení i domov pro početnou rodinu. Nedílnou součástí všech domů je prostorná zahrada, jedno nebo dva garážová stání a terasa.

Důraz na soukromí a osobní prostor

Nově vznikající čtvrť působí kompaktně. Architekti mistrně vyřešili privátní zóny jednotlivých vil a zajistili, aby se budoucím obyvatelům dostal dostatek soukromí. Navzdory variabilitě nabídky pražských nemovitostí jde o nevšední koncept bydlení, který nenechá nikoho chladným.

Seznamte se s podrobnějšími informacemi o projektu i okolí a zamilujte se. Vily na prodej najdete na www.vilychuchle.cz.

Zdroj/foto: VILY CHUCHLE a.s.

Related Posts