25 června, 2024
Obchodní centra a retail

Albert otevřel první skutečně malou prodejnu. Jmenuje se Albert Fresh, nabízí čerstvý, zdravý a rychlý nákup a je první toho druhu

V Brně na Moravském náměstí otevřela koncem roku první prodejna Albert Fresh. Propojuje Fresh bar s malou prodejnou. Nabízí tedy možnost rychlého občerstvení a menšího nákupu všeho potřebného při cestě do práce nebo z ní. Albert tak i navzdory koronavirové situaci pokračuje v plánovaných investicích a projektech.

Albert Fresh nabízí rychlé občerstvení

Letos Albert zrekonstruoval 34 prodejen. Nový obchod Albert Fresh je jedním ze tří zcela nově otevřených obchodů. Zároveň uvedl letos již druhý nový typ prodejny. Po pražské Jesenici a Florenci, které představují moderní supermarket s řadou inovací vhodný pro větší nákup, přichází skutečně malá prodejna pro rychlý nákup zejména čerstvého sortimentu, nebo občerstvení na cestu či do práce. Na necelých tří stech metrech čtverečních nabízí rychlé občerstvení a ideální skladbu nejvyhledávanějších produktů.

BILLA hlásí přírůstek, otevřela první zmenšenou prodejnu s názvem BILLA Denně čerstvá

„Novým typem obchodu odpovídáme na zrychlující se životní styl mnohých lidí a zároveň přinášíme nové trendy, které ještě více podporují příjemné a rychlé nakupování. Klademe důraz na pohodlí, kdy si zákazníci mohou přijít na jedno místo pro čerstvé a zdravé občerstvení a kávu a zároveň si udělat i menší nákup,“ vysvětluje Ivo Ředina, ředitel projektu nového konceptu.

Albert Fresh proto propojuje Fresh bar, kde si zákazníci mohou sami udělat kávu na dvou kávomatech a koupit sladké i slané občerstvení, s nabídkou čerstvého i trvanlivého zboží. K placení v obchodě slouží čtyři samoobslužné pokladny, které odpovídají současným trendům.

Designem obchod navazuje na oblíbené supermarkety v Jesenici a na pražské Florenci. Fresh Bar, který je umístěný hned u vstupu, navazuje na Fresh bistro, jež nabízí velký výběr zdravých lehkých jídel jako jsou zeleninové saláty, polévky, vegetariánské wrapy či sendviče. To volně pokračuje v pekárnu. Kromě všech běžných oddělení je součástí prodejny také sekce Zdravě s Albertem, kde zákazníci najdou nabídku produktů zdravého životního stylu, jako například bio potraviny, produkty bez lepku či laktózy.

O společnosti ALBERT

Albert provozuje v České republice síť více než 300 supermarketů a hypermarketů. Obchody Albert působí na českém trhu již od roku 1991. Vůbec první obchod, novodobý supermarket Mana, přivítal zákazníky 6. června 1991 v Jihlavě. Albert patří mezi největší soukromé zaměstnavatele v Česku, o zákazníky se denně stará 17 000 zaměstnanců v obchodech, distribučních centrech a v centrální kanceláři.

Albert je držitel řady ocenění. Již třikrát získal například Národní cenu kvality ČR a jako první tuzemská firma se v roce 2016 dostal do finále evropské úrovně soutěže. V Diamantové lize kvality 2018 si nejvyšší ocenění odnesl hypermarket Albert na pražském Chodově, který se tak stal nejlepším obchodem v Česku.

Obchody Albert jsou součástí mezinárodní skupiny Ahold Delhaize, která sídlí v nizozemském Zaandamu.

Zdroj/foto: Albert Česká republika, s.r.o.

Related Posts