22 července, 2024
Obchodní centra a retail

BILLA hlásí přírůstek, otevřela první zmenšenou prodejnu s názvem BILLA Denně čerstvá

Nově otevřená malo-formátová prodejna pod značkou BILLA Denně čerstvá je letos zároveň 240. prodejnou společnosti BILLA v České republice. V BILLA Denně čerstvá zákazníci třítisícové obce Strašice naleznou pestrý výběr potravin od chlazeného masa, ovoce, zeleniny, čerstvého pečiva až po trvanlivé potraviny a drogerii. V portfoliu nebudou chybět ani oblíbené produkty privátních značek společnosti a regionální speciality. V regálech zákazníci naleznou na 3 500 položek. Hlavním cílem společnosti je umožnit i zákazníkům malých měst a obcí nákup kvalitních a čerstvých potravin v blízkosti jejich bydliště.  

První obchod BILLA Denně čerstvá je pilotním a zároveň testovacím projektem, který společnost otevírá v obci s počtem obyvatel do 3 000 obyvatel. Z hlediska provozu a nabízených služeb však bude k nerozeznání od ostatních prodejen BILLA. Zákazníci zde naleznou pestrou paletu zboží včetně produktů privátních značek společnosti, jako je například značka masa a masných produktů Vocílka, ovoce a zeleniny pod značkou Česká farma nebo bio produktů BILLA bio.

Lidl zahájil stavbu nové prodejny v Kladně

„BILLA Denně čerstvá je prvním z projektů tohoto formátu, který v České republice spouštíme. Těší nás, že se díky němu můžeme přiblížit zákazníkům i v menších obcích a městech, kteří do našich prodejen musejí jinak cestovat desítky kilometrů. Zároveň věříme, že pro obyvatele obce Strašice a okolí bude malo-formátová BILLA Denně čerstvá vítaným řešením při každodenním  nakupování, “ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Veřejnosti se nová prodejna BILLA Denně čerstvá v obci Strašice u Rokycan otevřela dnes v 7.00 hodin ráno. Jako obvykle na zákazníky bude čekat malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno. Nová prodejna ve Strašicích bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 18.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 15.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze 600 m2 přispěje také celkem 36 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované osoby.

O společnosti BILLA ČR

Společnost je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 238 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu.

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

Zdroj/foto: REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r. o.

Related Posts