29 května, 2024
Obchodní centra a retail

SWIETELSKY: Předali jsme další retail park, tentokrát na Praze 9

Otevřením Obchodního centra Poděbradská v Praze 9, k němuž došlo 26. května, společnost SWIETELSKY stavební investiční skupině KPD Group a Exafin předala už čtvrtý retail park

„Šlo o velmi složitou stavbu v místě, kde býval areál sběrných surovin. Práce jsme zahajovali jcelkovou demolicí areálu a budov. Stavět v těchto podmínkách je vždy horší než někde za městem na zelené louce,“ říká Ondřej Krejčí, ředitel závodu Pozemní stavby Praha, SWIETELSKY stavební.

Retail park v Poděbradské ulici má plochu 3.700m2. Hlavními nájemci jsou obchodní řetězec Billa, WPK lékárna, Super Zoo, KiK, Valmont, Okay Elektro, k nimž po dokončení druhé etapy přibude v listopadu také fast food McDonald´s.

„Opět se nám potvrdilo, že pro splnění extrémně krátkých realizačních termínů v kombinaci se změnami přicházejícími v průběhu výstavby, je nezbytně nutná odborná znalost, zkušenost a souhra celého pracovního týmu, který zakázku realizuje. Jsem velmi rád, že se nám opět podařilo dílo v požadovaném termínu a kvalitě dokončit, ke spokojenosti investora.“ uvedl Michal Weinreb, ředitel oblasti Jih závodu Pozemní stavby Praha Swietelsky stavební, který má výstavbu těchto projektů na starost.

Zdroj/foto: SWIETELSKY stavební s.r.o./EXAFIN, otevřený podílový fond

Related Posts