2 prosince, 2023
Obchodní centra a retail

V Prostějově v Anenské ulici postaví Lidl novou prodejnu

Současná prodejna Lidl v Prostějově v ulici Anenská bude od pondělí 22. června na několik měsíců uzavřena. Během této doby bude na jejím místě postavena nová prodejna. Zákazníci se mohou těšit na moderní prostory, díky kterým bude nakupování komfortnější. Řada novinek čeká také na zaměstnance.

Nová prodejna v Anenské ulici se bude od stávající lišit moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Vítanou novinku budou představovat i široké uličky, větší úsek čerstvých potravin či nové pokladny s velkým odkládacím prostorem. Příjemný pocit z nákupu pak umocní zvolené barvy či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu.

V Brně otevírá Lidl novou prodejnu

V novém konceptu našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým přinese komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily. Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí,” okomentovala výstavbu tisková mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zaměstnanci budou moci využívat denní místnost, šatny a sociální zázemí.

Lidl – Pokladny

Modernizace prodejny Lidl

Modernizací projde i parkoviště, které nabídne rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m pro více než 130 aut včetně vyhrazených parkovacích stání pro rodiny s dětmi. Nově bude vybaveno závorovým systémem, aby zákazníci měli k dispozici vždy dostatek parkovacích míst. Součástí přístřešku pro nákupní vozíky pak budou i stojany na kola.

Termín otevření nové prodejny je naplánován na závěr letošního roku. Po dobu její výstavby mohou zákazníci využívat další prostějovskou prodejnu v ulici Újezd či vyrazit na nákupy do prodejen v Olomouci, Přerově a Vyškově.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts