22 května, 2024
Obchodní centra a retail

Skupina NKD otevírá novou pobočku v OC Šestka

Obchodní centrum Šestka úspěšně pokračuje v letošní expanzi a letos otevírá už čtvrtou novou provozovnu. Skupina NKD přichází na Šestku s nabídkou cenově dostupné kvalitní současné módy pro celou rodinu, funkčního sportovního oblečení, bytového textilu a sezónních dekorativních předmětů. Jedná se o jedenáctou pobočku v České republice, druhou v Praze. Nová prodejna NKD přivítá první zákazníky v pondělí 14. června slevou 20 % na veškeré zboží.

Společnost NKD nabízí vysoce kvalitní zboží za atraktivní ceny a zaměřuje se zejména na zákaznice ve věku 30 až 64 let, které nakupují pro své rodiny. Svou produktovou řadu však společnost rozšířila také o kategorie, jako je móda pro dospívající a sport nebo domácí potřeby a textil.

Bidli: Jak rychle za dobrou cenu prodat nemovitost

„Hlavní výhody Obchodního centra Šestka vidíme v perfektním dopravním spojení, moderní infrastruktuře a profesionálním vedení,“ uvedl Jens Gransee, projektový manažer pro expanzi v České republice.

„Rozhodující pro nás však byla také vyvážená směs obchodů a místní nabídka zážitkových služeb pro celou rodinu. Našim cílem je samozřejmě naplnit potřeby zejména lokálních zákazníků a přilákat širokou veřejnost ochotnou nakupovat u nás pravidelně a co nejčastěji.“

Obchodní centrum Šestka, které se nachází v sousedství pražského letiště, letos úspěšně expanduje, od začátku roku otevřelo už tři nové prodejny s módou, sportovním vybavením a knihami. V květnu zde zahájilo provoz Muzeum Her a retro herna značky Cibien´s Corner a pasáž v prvním patře obchodního centra se nedávno proměnila v galerii Sky Gallery, kde si mohou zákazníci prohlédnout díla český modernistů. I na nadcházející měsíce zástupci centra avizují další atraktivní novinky, třeba v podobě nového fitness centra s kryokomorou.

„Věříme, že naši zákazníci ocení, že si společnost NKD vybrala pro svou druhou prodejnu v Praze právě naše obchodní centrum, a že široká nabídka zboží za skvělé ceny přiláká i nové návštěvníky,“ říká Michaela Němcová, manažerka Obchodního centra Šestka.

„Na znovu otevření našeho centra jsme se připravovali kontinuálně, jedná se o čtvrtou novou prodejnu otevřenou v letošním roce.“

O Obchodním centru Šestka

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit. Vedle obchodů oblíbených známých značek je zákazníkům k dispozici automyčka, čistírna, směnárna a bankomaty, za běžného provozu mohou využít bezplatné připojení na bezdrátovou Wi-Fi a dětský koutek a také se občerstvit ve food courtu. Šestka nezapomíná ani na životní prostředí a hrdě se hlásí ke společenské odpovědnosti za dlouhodobě udržitelný rozvoj. Soustředí se tu nejen na ekologické nakládání s odpady a energetickou šetrnost, ale nachází se tu také dobíjecí stanice pro elektro automobily.

Zdroj/foto: Media:list s.r.o.

Related Posts