27 května, 2024
Obchodní centra a retail

Svoboda & Williams: Dva domy nabízejí dvojici obchodních prostor v jedné z nejatraktivnějších ulic světa

Křižíkova ulice prošla v posledních letech proměnou ve vyhledávanou „high street“ určující rytmus celého Karlína. V jejím středu nyní vzniká pod taktovkou developerské společnosti Karlín Group multifunkční projekt Dva domy, který karlínskou obchodní tepnu obohatí o prémiové byty a dva obchodní prostory. Právě ty nabídnou budoucím majitelům skvělou vizibilitu a přímé propojení s ulicí, kterou žebříček magazínu Time Out zařadil mezi ty nejzajímavější na světě.

Ráz progresivních městských čtvrtí určují ulice, které plní roli svébytných mikrolokalit – na poměrně kompaktním území se nachází vše, co obyvatel města potřebuje k životu. Skvělým pražským příkladem je Křižíkova ulice, na které se potkávají zajímavé gastronomické podniky, široké spektrum služeb, menší designové obchody, obchodní prostory věhlasných značek a sídla významných lokálních i zahraničních firem.

Lidl otevře v Hradci Králové svou 290. moderní prodejnu

Soudobá architektura se zde citlivě snoubí se secesní a lidé mají zároveň dostatek možností k odpočinku v zeleni, ať už na Karlínském náměstí s dominantou novorománského kostela, na Lyčkovu náměstí a také v nově vznikajícím parku u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Právě v těsném sousedství karlínského Corsa vyrostly Dva domy podle návrhu studia Bevk Perovič Arhitekti, na jejichž osmi podlažích se rozprostírá 112 bytů a 2 unikátní obchodní prostory v úrovni ulice – jeden o rozloze 893 m2, druhý o rozloze 636 m2.

Karlín Group – Křižíková ulice, obchodní prostory – exteriér

Dvojice obchodních prostor nyní nabízí příležitost pro vytvoření originálního zázemí v úspěšném a stále žádanějším sousedství. Další předností obou jednotek je možnost jejich rozmanitého využití – může zde vzniknout například designový concept store, kosmetické studio, moderní optika, ale také zajímavě řešené kanceláře, dynamicky propojené s městem za okny.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o./Titulní foto – Karlín Group – Křižíková ulice, obchodní prostory

Related Posts