16 dubna, 2024
Rezidenční bydlení

Bydlení v ojedinělém historickém objektu disponuje věrnými replikami fasád, krásným výhledem i moderní technologií

Secesní vila továrníka Karla Paška v historickém centru pražského Smíchova získala nový punc. Společnost Premiot Group vytvořila unikátní, velmi luxusní bydlení pro náročného klienta ve velmi žádané lokalitě vilových domů s krásným výhledem na Prahu a zároveň do okolní zeleně.

„Hlavní dominantou projektu je nádherná rekonstruovaná secesní vila továrníka Karla Paška, kterou pro něj navrhl a v letech 1912 a 1913 postavil architekt Miroslav Wágner. Zachovali jsme veškeré původní fasádní prvky. Zábradlí, okenní výplně, vstupní dveře jsou věrnými replikami původních secesních originálů s maximálním zaměřením na detail. Budova nabízí celkem čtyři byty, dispozice a technické řešení je navrženo s důrazem na vysoký moderní standard bydlení, funkčnost a komfort,“ řekl zakladatel skupiny Premiot Group Ondrej Spodniak.

Moderní bydlení Neugraf na Smíchově ve stylu evropských metropolí je zkolaudováno

Vila byla zkolaudována v roce 2020 a je připravena k okamžitému užívání. Budova nabízí celkem čtyři bytové jednotky ve velikosti od 3+kk do 5+kk, přičemž největší byt disponuje velikostí téměř 250 m2. Na třetím podlaží je byt rozšířen o podkrovní prostory. Každý byt je bezbariérově přístupný z výtahu a rovněž po renovovaném schodišti. Doplňkem stavby jsou garáže, které bydlení svými šesti parkovacími místy posunuje do moderní doby. Celková plocha pozemku činí 916 metrů čtverečních a celková plocha domu je 971,8 m2. Komplex nabízí ještě další dvě venkovní parkovací stání. Součástí je i privátní zahrada o výměře 91 metrů čtverečních a společná zahrada a dvůr o ploše 394 metrů čtverečních.

Vila s luxusními byty je investičně koncipována jako výnosová nemovitost nejvyšších standardů. Prodejní cena celé vily je 136 900 000 Kč.

Dispozice a technické řešení bytů jsou navrženy s důrazem na moderní pohodlí, funkčnost a komfort.

„Výjimečná budova, skvělá spolupráce s klientem a celým týmem lidí od inženýringu po posledního řemeslníka, velmi dobrý pocit ze společného výsledku. Celému projektu jsme se s pokorou velmi důkladně věnovali a s klientem osobně dohlíželi na provedení všech detailů. Vila se stala mou srdcovou záležitostí,“ zhodnotil projekt architekt Jiří Soukup ze společnosti SM ARCHITECTS, která stojí za současnou podobou vily.

Luxusní byty jsou vybaveny inteligentním řízením – Regulace Siemens „Smart Home“, která se dá ovládat i mobilním telefonem na dálku. Každý z bytů je klimatizován inteligentní technologií značky LG inverter, která umožní šetřit energii a náklady. Vytápění a klimatizace se dají ovládat pomocí chytrého telefonu. Všechny byty jsou vybaveny vysoce nadstandardními dřevěnými anglickými kuchyněmi ruční výroby od společnosti Annie Edward a nejvyšší řadou spotřebičů značky De Dietrich.

Prodejním partnerem je společnost Boutiq Real Estate, exkluzivní realitní společnost, která se specializuje na zprostředkování prodeje high-end nemovitostí v Praze.

„Zájemci o exkluzivní nemovitosti, jako je vila Na Doubkové 2, upřednostňují vždy investice do nemovitostí v žádaných a luxusních lokalitách. Právě lokalita je pro ně zárukou dobré investice, neboť cena této nemovitosti bude v budoucnosti jen růst. Objekt bude lákat primárně dva typy koncového zákazníka. Jednak je to investor, který ukládá do nemovitostí prostředky a jednotlivé byty bude pronajímat. Druhým motivem k nákupu je investice firmou, typově estetickou či zubní klinikou nebo právnickou kanceláří,“ shrnul Petr Míka, výkonný ředitel společnosti Boutiq Real Estate.

O společnosti Premiot Group

Investiční skupinu Premiot Group založil podnikatel Ondrej Spodniak spolu se svou manželkou Janou. Po téměř čtyřletém pobytu na Srí Lance, kde podnikali v oblasti hotelového developmentu, se vrátili zpět do Česka se společnou vizí. Tou bylo vybudovat investiční skupinu, která se věnuje výhradně prémiovým nemovitostem a investorům nabízí možnost podílet se na svých projektech. Postupem času se však portfolio společnosti rozrostlo a dnes ji charakterizuje řada dalších aktivit. Přesto si zachovala firemní kulturu malého rodinného podniku. Tváří značky Premiot je herec Petr Štěpánek.

O společnosti Boutiq Real Estate

Boutiq Real Estate byl založen v roce 2015 jako exkluzivní realitní společnost. Klientům poskytuje zprostředkování prodeje high-end nemovitostí. Tým realitních poradců se skládá z osobností se zkušenostmi z realit, práva, bankovnictví, finančního poradenství a pojišťovnictví. Zváží s Vámi kvalitu Vaší investice, doporučí dobrou cenu a provedou Vás bezpečným procesem nákupu či prodeje nemovitosti.

Zdroj/foto: NEED4CONNEXIONS, s. r. o.

Related Posts