22 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

EPERIA má cenu za kvalitu

Na 23. ročníku celostátní veřejné neanonymní soutěže STAVBA ROKU 2017 získalo moderní nákupní centrum v Prešově EPER Shopping Mall prestižní ocenění za vysokou kvalitu realizace od Svazu stavebních podnikatelů Slovenska. Odborná porota s mezinárodní účastí ocenila zejména technické řešení a způsob realizace, které umožňuje efektivní rozšiřování objektu podle potřeb. Rovněž vysoce hodnotila použití progresivních a inovativních technologií při technickém vybavení stavby, výborně zvládnuté stavební detaily využití technologických postupů, které zkrátily čas potřebný k realizaci stavby. Oslovila je i orientace vstupů přirozeně navazující na tok lidí z parkovacích ploch a z okolních pěších a cyklistických tras.

Celoslovenské ocenění si na galavečeru převzal výkonný ředitel JTRE Pavel Pelikán, který při této příležitosti oficiálně oznámil začátek realizace druhé fáze oceněného objektu. Expanzi známé a mezi zákazníky oblíbené EPER zrealizuje JTRE, která stojí za prvním projektem, už o necelý rok.

„Rozšířením o druhou fázi využijeme maximálně její tržní potenciál. Našim cílem je, aby byla EPER ještě atraktivnější, „řekl výkonný ředitel JTRE Pavel Pelikán a dodal, že kvalita, trvanlivost a modernost staveb jsou pro společnost nejdůležitějším kritériem.

Posláním soutěže je podpora kvality realizace stavebního díla s cílem v reálném čase dosáhnout evropské standardy. Soutěž se vyhlašuje pro všechny stavby v kategoriích budovy a inženýrské realizované na území České republiky.

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s

Related Posts