25 června, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

PROLOGIS: Nová kapitola dlouhodobého partnerství v Maďarsku

Navrženo, postaveno, předáno a plně obsazeno! V červnu náš dlouholetý zákazník, logistická společnost FIEGE, podepsal nájemní smlouvu na veškeré prostory naší nové budovy 12 v Prologis Park Budapest-Harbor – a získal tím dalších 10 600 metrů čtverečních. Celkem tak v parku FIEGE působí na 40 000 metrech čtverečních.

„Historie partnerství mezi námi a společností Prologis sahá daleko, a proto nás potěšilo, že nám byla nabídnuta taková možnost expanze, díky níž jen plynule navážeme na naše dosavadní působení ve stávající budově, rovněž v parku Budapest-Harbor. Krom toho, že park samotný se nachází ve skvělé lokalitě a poskytuje vynikající zázemí, v sobě naše nová budova odráží inovativní přístupy a disponuje řadou udržitelných prvků,” řekl Gergely Hepp, výkonný ředitel FIEGE pro region střední a východní Evropy.

Zákazníci se na Prologis obracejí proto, že vědí, že efektivní dodavatelský řetězec umožní lepší fungování jejich podnikání. Ke klíčovým důvodům, proč se zákazníci rozhodnou právě pro naši výstavbu, patří skutečnost, že je propojujeme s trhy, jež jsou pro ně nejdůležitější, poskytujeme jim inovativní a udržitelné nemovitosti a nabízíme špičkové služby v oblasti property managementu.

Vynikající lokalita

Jsme tam, kde nás naši zákazníci potřebují – přímo na území měst! Prologis Park Budapest-Harbor je situován na jižním okraji Budapešti v městské části 22, tedy pouhých 12 kilometrů jižně od centra města. Park má skvělé napojení na mezinárodní dopravní tepny prostřednictvím státní silnice N6 a dálnic M0 a M6.

Prologis Park Budapešť – Harbor

Moderní a udržitelné

Budova 12 je prvotřídní logistické centrum, jež se stalo vůbec první nemovitostí ve střední Evropě, kterou Prologis vytvořil s pomocí systému BIM. Navržena byla s obzvláštním ohledem na udržitelnost a efektivitu. Inovativní systém vytápění snižuje náklady na topení o 30 procent a energeticky úsporné LED osvětlení spolu se světlíky redukují v porovnání s dnešními standardy v osvětlení spotřebu elektřiny o 45 procent. Inteligentní měřicí systémy pomáhají monitorovat a regulovat využívání energií. Vedle budovy je pak instalována nabíjecí stanice pro elektromobily, jež je v parku součástí iniciativy na podporu rozšíření elektromobility.

Dlouhodobé partnerství

Dlouhodobá partnerství se zákazníky jsou pro nás závazkem. „Spolupráce s FIEGE na území Maďarska byla zahájena před vice než 10 lety,” popisuje László Kemenes, senior viceprezident a country manager pro Maďarsko. „Víme, jak podnikání našeho zákazníka funguje a jaká kritéria jsou pro něho klíčová. To je zásadní pro to, aby náš tým mohl přicházet s bezprostředními a účinnými řešeními, jež jim odpovídají. Společnosti FIEGE přejeme, aby její působení v parku bylo i nadále stejně úspěšné jako doposud.”

Pro Prologis je důležité být v otázce toho, co zákazníci chtějí, pokaždé o krok napřed a dokázat vždy rychle a efektivně řešit potenciální překážky. Rozhodne-li se zákazník pro expanzi ve stejné lokalitě, kde již působí, je to pro nás vynikajícím ukazatelem toho, že se nám daří vytvářet skutečně dlouhotrvající hodnoty a dovedeme přinášet řešení, jež korespondují s očekáváními našich zákazníků – nebo je dokonce překonávají.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o./Titulní foto – Prologis Park Budapešť – Harbor DC12

Related Posts