16 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Nový showroom JTRE v River Parku

Klienti při koupi své nové nemovitosti z dílny JTRE již více než tři měsíce využívají reprezentativní a moderní prostory s výhledem na bratislavskou promenádu. Po ohlášení dostavby Eurovea City se tato nedílná součást developmentu přesunula do vyhledávané městské čtvrti na břehu Dunaje. Vynikající přístupnost autem, městskou dopravou ale i pěšky či na kole, jednoduchá navigace a příjemné prostředí byly důležitými požadavky z hlediska atraktivity prodejního místa.

Nejdůležitější funkcí nového showroomu je prodej a pronájem rezidenčních projektů v portfoliu JTRE. Slouží jako kontaktní místo pro všechny, kteří mají zájem o byt a spojují klienty s obchodním oddělením, které je zde provede celým procesem koupě nemovitosti od výběru lokality přes konzultace k hypotéce až po detaily v podobě výběru konkrétního bytového standardu či nadstandardu.

„Zastřešujeme komplexní servis od úvodního představení projektu klientovi při maketě, vizualizacích nebo virtuální prohlídce. K dispozici jsou zde kvalitní brožury, tiskoviny i půdorysné knihy. Ve druhém kole zastřešujeme rezervaci nemovitosti, podpis dokumentace, nasmlouvaných bytu ve vybraném projektu, a potom i poprodejní servis v podobě výběru standardního i nadstandardního vybavení a samozřejmě jeho prezentace „, přibližuje portfolio služeb vedoucí makléřského týmu Ivan Bratko. Klienti mají samozřejmě možnost přizpůsobit byt svým požadavkům a vybrat si podlahy, obklady a další součásti bytu přesně podle vlastních představ. Vzorky si pohodlně podívají přímo na místě, což v bývalém showroomu nebylo možné.

Další přidanou hodnotou pro klienta je komplexní hypoteční servis. „V prodejním místě máme k dispozici kolegu, který se specializuje na hypotéky. Klient se může tedy přímo s námi poradit o dostupnosti úvěrů, možnostech jejich získání a dostat informaci o všech bankách, se kterými máme na projektu dohodnuté výhodnější podmínky,“ doplňuje kolegů realitní makléř Peter Kukučka. „Sedí tu s námi také kolegyně architektky, které pomáhají s tvorbou a návrhy interiérů. Vše je tedy na jednom místě. Pokud tedy má klient i otázky mimo samotné koupě bytu, umíme mu poskytnout plnohodnotný servis,“ uzavírá. Klasické vzorové byty díky moderním technologiím nahradily propracované vizualizace, které si klient pohodlně podívá na velkoplošné obrazovce a s pomocí 3D brýlí se po svém novém bytě i projde. Brzy přibude k těmto moderním technologiím i prezentace projektů s pomocí hologramů. Klienti si nové prostory pochvalují, jsou modernější a působí velmi příjemně a nadčasově.

Přestěhování showroomu do River Parku však není konec, ale začátek pozitivních změn. V horizontu dvou až tří let se přestěhuje zpět do zóny Eurovea City, kde vyroste nový showroom, který bude nejen velkorysý, ale se stane stabilním prodejním místem na mnoho dalších let. Těšit se mohou na 3 podlaží o rozloze téměř 2 000 metrů čtverečních a samozřejmě sympatický a stále dobře naladěný tým realitních makléřů z JTRE. Do té doby najdou v showroomu v River Parku vše, co při koupi bytu mohou potřebovat každý pracovní den od 8:30 do 17:00 h. Zastavit se zde můžete kdykoliv i během procházky či jízdních kol výletu po bratislavském nábřeží a k dispozici jsou i parkovací místa na jednu hodinu zdarma.

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

Related Posts