25 června, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

RAJHRAČIEK.SK bude mít na Slovensku nové distribuční centrum

Developerský projekt ANTRACIT Senec získal dlouhodobého nájemce RajHračiek.sk. Úspěšný internetový obchod zde bude mít na ploše 5 300 m2 distribuční centrum a nové sídlo. Generálním dodavatelem stavby je společnost HSF System SK. Obsazení volných prostorů zprostředkovala realitních-poradenská společnost 108 AGENCY. Nové prostory budou pro nájemce k dispozici začátkem listopadu 2021.

Výstavba distribučního centra a sídla pro internetový obchodech porovnat ceny probíhá na ploše 5 300 m2. Součástí stavby, která je koncovému klientovi přizpůsobena přímo na míru, bude i příjezdová komunikace, vnější sítě a zpevněné plochy (celkově tak jde o 12 000 m2).

„Individuální řešení například zohledňuje barevné ztvárnění kancelářských prostor, které vychází z firemní identity nájemce,“ uvádí Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK.

Stavba bude dokončena a určená k užívání na dlouhodobý pronájem od začátku listopadu tohoto roku. „S firmou HSF System CZ byla vzájemná spolupráce na velmi profesionální úrovni. Celá dohoda proběhla nadstandardně rychle, a to za 7 týdnů. Rychlost, flexibilita a dobře nastavené očekávání byly hlavními faktory pro dokončení celého procesu v takovém rekordním čase,“ říká Jakub Velko, Senior Consultant v 108 Agency Slovensko.

ATRACIT Senec

Projekt ANTRACIT Senec je kompletně projektován v BIM. Zpracovanými modelu čerpá i při realizaci stavby. „BIM model poprvé využijeme kromě projekce a realizace, i na následnou správu a údržbu objektu,“ doplňuje Tomáš Kosa. Distribuční centrum vyrůstá uprostřed nejvýznamnějšího logistického parku v Senci. Má vynikající dostupnost a viditelnost. Areál je vzdálen jen jeden kilometr od hlavní slovenské dálnice D1 a necelých 30 kilometrů od hlavního města Bratislava.

„Je ohromné ​​vidět enormní růst e-shopů na Slovensku za poslední rok a půl. Těším se, že jsme mohli být součástí expanze dalšího úspěšného online obchodech porovnat ceny a pomoci mu najít zde představuje řešení skladových prostor a zároveň i nové sídlo firmy,“ říká Jakub Velko.

RajHračiek.sk je rychle rostoucí internetový obchod nabízející široký výběr značek hraček pro děti. Zákazníci oceňují na e-shopu především vynikající služby a rychlé dodání. Nové logistické centrum má pomoci s upevňováním pozice na trhu a přispět k dalšímu rozvoji.

Zdroj/foto: Crest Communications a.s.

Related Posts