16 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Společnost Trei Real Estate prodává dceřiné portfolio nemovitostí společnosti Deutsche Konsum REIT-AG

Společnost Trei Real Estate GmbH prodala společnosti Deutsche Konsum REIT-AG maloobchodní portfolio nemovitostí sestávající ze šesti nemovitostí. Tyto nemovitosti jsou součástí diverzifikovaného maloobchodního portfolia a nacházejí se v celé zemi v Berlíně, Bádensku-Württembersku, Bavorsku, Severním Porýní-Vestfálsku a Porýní-Falcku a zahrnují přibližně 8000 m² pronájmu. Mezi nájemníky patří Fressnapf, KiK, Netto, Penny, Rossmann a TEDi.

Touto transakcí se společnost Trei úspěšně oddělila od míst v Německu, které netvoří součást svého cíleného portfolia, čímž prosazuje optimalizaci svého portfolia.

„Jsme potěšeni, že se tato komplexní transakce rychle uzavřela. Prodej nemovitostí je v souladu se strategickým opětovným propojením společnosti Trei a přiblíží se k cíli našeho portfolia a v budoucnu vidíme vyvážený poměr jednotlivých maloobchodních a obytných nemovitostí vyberte regiony Německa, „říká René Westerheider, vedoucí oddělení transakcí společnosti Trei Real Estate.

Poradci partnerů společnosti Trei a dohledu nad touto transakcí byly mezinárodní poradenství v oblasti nemovitostí Avison Young a advokátní kancelář Arnecke Sibeth. Stephan Heinen, ředitel a generální ředitel společnosti Avison Young v Německu, říká: „Pro tuto transakci bylo mezi počáteční registrací úroků od kupujícího a podpisem smlouvy pouze osm týdnů. individuální maloobchodní portfolia. Třída aktiv nadále nabízí velmi atraktivní investiční příležitosti. “

Zdroj/foto: Trei Real Estate GmbH

Related Posts