16 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

CBRE jmenovala Jakuba Štěpána novým vedoucím oddělení oceňování nemovitostí

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Jakuba Štěpána (35 let) do funkce vedoucího oddělení oceňování nemovitostí (Head of Valuation). Jakub Štěpán se v nové roli zaměřuje na řízení týmu, budování a rozvíjení vztahů s klienty a koordinaci oceňování komerčních nemovitostí nejen v ČR, ale v případě nadnárodních portfolií také v regionu CEE.

Jakub Štěpán působí v CBRE od roku 2008. Z pozice řadového analytika, kterou vykonával ještě při svých studiích na VŠE, se postupně vypracoval na vedoucího celého oddělení. Jeho role mimo jiné zahrnuje koordinaci cca 60 profesionálů napříč 12 zeměmi. Mezi klienty oddělení oceňování nemovitostí patří přední investoři, investiční fondy, developerské společnosti i banky. Z nejvýznamnějších společností lze jmenovat Accolade, CPI, CTP, Immofinanz, Klépierre, P3, Panattoni, Penta nebo Prologis.

Jakub Štěpán je absolventem magisterského studia na VŠE s hlavní specializací na finance a oceňování podniku. Titul MSc v oblasti real estate získal na University of Reading ve Velké Británii. Zároveň je členem renomovaného profesního svazu Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Hovoří plynně anglicky. Ve volném čase se věnuje rodině, běžeckému lyžování, hře na kytaru a sportovní střelbě.

Zdroj/foto: Crest Communications a. s.

Related Posts