29 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Český tým BNP Paribas Real Estate má nového ředitele – Karla Bora

Generálním ředitelem české pobočky renomované poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate se stal Karel Bor (44). Má za sebou přes 20 let zkušeností na realitním trhu, kde působil jako broker, poradce i developer.

Kariéru započal v oddělení pronájmu kanceláří ve společnosti Knight Frank. Během dalších let získával zkušenosti v developmentu nebo asset managementu coby Country Manager IMMOFINANZ Group pro Českou a Slovenskou republiku. Před nástupem do BNP Paribas Real Estate působil jako generální ředitel a partner v LEXXUS Group.

„Je to pro mě velká výzva. Mám radost z týmu mladých talentů i zkušených profesionálů – nejen v České republice, ale v celé skupině. Spolupracoval jsem s developery, investory a dalšími obchodními partnery, mám díky tomu kromě jiného zkušenosti z akvizic a investic, asset managementu nebo strategického plánování. Je mi potěšením podělit se o znalosti se zbytkem týmu. Společně bychom měli dále posílit pozici a zvýšit podíl BNP Paribas Real Estate na tuzemském i středoevropském realitním trhu,“ komentuje svůj nástup Karel Bor.

Nástupem na pozici generálního ředitele (managing director) se Karel stává zodpovědným za řízení oddělení pronájmu kanceláří, průmyslových nemovitostí, oceňování, kapitálových trhů a property managementu. Má na starosti řízení firemních operací a rovněž implementaci a představení nových služeb a strategie klientům BNP Paribas Real Estate v Česku.

„Díky svým zkušenostem a renomé je Karel skvělým lídrem českého týmu. Má rovněž všechny předpoklady pomoci naší pozici v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Mimo jiné proto, že v minulosti už vedl početné týmy v několika zemích. To vyhovuje holistickému řízení celé naší společnosti i vztahu ke klientům,“ doplňuje jmenování Karla Bora generální ředitel BNP Paribas Real Estate pro region CEE Erik Drukker.

Zdroj/foto: Community s.r.o.

Related Posts