27 února, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Dvě nové posily pro pražskou kancelář SAVILLS, Martin Schindler a Nicolas Chudyba

Pražská kancelář mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills opět posiluje svůj tým. Martin Schindler nastoupil na pozici Associate director oddělení stavebního a projektového poradenství a Nicolas Chudyba posílil tým správy nemovitostí a nastoupil na pozici Property a technical manager.

Ben Maudling, výkonný ředitel společnosti Savills pro Českou a Slovenskou republiku, říká: „Trh s nemovitostmi se neustále vyvíjí a po roce a půl působení společnosti Savills na českém a slovenském trhu s potěšením říkám, že jsme dosáhli jednoho z našich hlavních cílů: vybudovat silný tým, který uspokojí rostoucí potřeby našich klientů. Znalosti a odborné zkušenosti Martina a Nicolase pro nás znamenají další rozšíření možností v oblasti projektového poradenství a správy budov a jsou neocenitelným přínosem pro strategické poradenství našim klientům.“

Martin přináší bohaté odborné znalosti v oblasti řízení projektů a nákladů, monitorování staveb, technické due diligence a technického poradenství. Do Savills přichází z pozice projektového manažera spol. Arcadis, kde působil více než sedm let a poskytoval odborné poradenství společnostem s vedoucím postavením na trhu. Zároveň vedl týmy poskytující služby v oblasti technické due diligence, se kterými se podílel na řadě významných realitních transakcí na českém a slovenském trhu. Martin byl také vybrán jako jeden z mladých talentů v rámci globálního programu spol. Arcadis a jeho vítězný koncept byl později aplikován po celém světě. V Savills bude spolupracovat s Davidem Lawnem, vedoucím oddělení stavebního a projektového poradenství.

Nicolas působí více než 16 let v oblasti facility a property managementu a do Savills nastoupil ze spol. JLL, kde zastával pozici Senior property manager s odpovědností za správu komplexu kancelářských budov Metronom na Praze 5 a River Garden II/III na Praze 8. Po technické stránce byl zodpovědný za projekt River City Prague spol. CA Immo nacházející se v pražském Karlíně s celkovou rozlohou 60 000 m². Dříve zastával vedoucí pozice ve společnostech působících v oblasti facility managementu a správy budov. V průběhu své kariéry se Nicolas specializoval zejména na přípravu facility management strategií, rozpočtů (OPEX/CAPEX), řízení nákladů, řešení nároků na záruky, reporting, management kvality a jednání s klienty, dodavateli a nájemci. Spolupracoval s řadou významných klientů jako je Klépierre (BNP-PARIBAS), Honeywell, Pfizer a Panattoni.

Pražská kancelář společnosti Savills byla otevřena v únoru 2017 a od té doby poskytuje komplexní služby v oblasti nemovitostí pro český a slovenský trh. Větší část Savills týmu má bohaté zkušenosti a pracovala na straně poradce i na straně klienta – investora/developera. To odráží vysokou úroveň poradenství a poskytovaných služeb jak pro významné klienty, tak pro uživatele prostor v průmyslových, kancelářských, maloobchodních nebo mixed-use projektech.

Zdroj/foto: Savills CZ s.r.o.

Related Posts