19 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

JLL personálně posiluje

Realitní poradenská společnost JLL posílila svůj pražský tým o dvě nové zaměstnankyně – Vendulu Bláhovou, která nastoupila na pozici Senior Workplace Consultant a Zuzanu Kůrkovou, která bude působit jako Senior Consultant v oblasti pronájmu kancelářských nemovitostí.

Role konzultanta na pracovní prostředí, kterou v JLL nově zastává Vendula Bláhová, spočívá v porozumění pracovním stylům, firemní kultuře a potřebám našich klientů a následném návrhu pracovního prostředí na míru. JLL tak poskytuje klientům sofistikované poradenství, jak správně vytvořit pracovní prostředí a nastavit fungování v něm, které podpoří zaměstnance i obchodní strategii firmy. Tato klíčová služba je nyní ještě aktuálnější s ohledem na současné okolnosti, kdy kanceláře čeká kvůli epidemii koronaviru velká proměna.

Vendula přichází ze společnosti HB Reavis a kromě zkušeností s workplace poradenstvím staví na svém bohatém výzkumném zázemí získaném při studiu sociologie na Karlově univerzitě a působení ve společnosti IPSOS jako Account Director. Vendula ve volných chvílích ráda pobývá v přírodě, holduje paraglidingu, cestuje, navštěvuje kulturní akce nebo zpívá.

Zuzana Kůrková působí v oblasti realitních pronájmů už od roku 2012, kdy pracovala ve společnosti PATOMA Holding jako obchodní specialistka, zaměřená na exkluzivní spolupráce. Je absolventkou oboru ekonomie a management na Vysoké škole podnikání a práva v Praze. Jejím hlavním úkolem v JLL bude příprava strategie a nabídka vhodných kancelářských prostor pro naše klienty. Zuzana se ve volném čase věnuje lyžování, golfu, túrám nebo literatuře.

Zdroj/foto: PEPR CONSULTING/Titulní ilustrativní foto (www.pexels)

Related Posts