22 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Investiční společnost Redside posiluje marketingový tým

Petr Dudycha se stává marketing & PR manažerem investiční společnosti Redside. Přichází z pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře White & Case, kde měl na starosti koordinaci marketingu a rozvoje obchodu. Spolupracoval s týmem advokátů se zaměřením na bankovnictví a finance, finanční restrukturalizace a insolvence. Měl zde na starosti i organizaci eventů.

Dan Ledvinka, Group Head of Business Development a Marketing v ASB Group říká: „Jsem velice rád, že se Petr přidává k Redside. Společnost roste velmi dynamicky a samozřejmě i potřeba marketingu a komunikace je stále rostoucí. Za poslední rok naší spolupráce jsme udělali velký krok vpřed, primárně v nastavení strategie a zvýšení povědomí o značce Redside, na což Petr díky svým dosavadním znalostem a zkušenostem plynule naváže. Současně si Redside zaslouží již plně alokovaného marketingového manažera, který bude mít dostatek kapacit na rozvoj všech zajímavých projektů a věřte, že jich je v Redside mnoho.“

Investiční společnost Redside prodala adminsitrativní budovu Avenir E v Praze 5

Petr Dudycha a REDSIDE

„Na spolupráci s jednou z nejvýznamnější investiční společností v oblasti správy fondů kvalifikovaných investorů v České republice, se zaměřením na alternativní fondy, se velmi těším. Zároveň je pro mne  tato nová pozice kariérním posunem a výzvou. Pevně věřím, že tato spolupráce bude přínosná jak pro mě, tak pro mé kolegy a stávající i budoucí klienty,“ dodává Petr Dudycha.

Investiční společnost REDSIDE poskytuje pro instituce a individuální investory prvotřídní investiční řešení a odborné znalosti v dynamicky se rozvíjející oblasti správy alternativních investičních fondů. Vložené peněžní prostředky investuje na základě předem stanovené investiční strategie v některém z obhospodařovaných fondů, jenž jsou svojí strategií zaměřeny na širokou paletu aktiv od obnovitelných zdrojů energie, přes veřejně obchodované akciové tituly, real estate až po private equity. Společnost Redside odpovídá za správu aktiv klientů ve výši 500 mil. EUR alokovanou do pěti investičních fondů. Od roku 2015 je členem Asociace pro kapitálový trh České republiky AKAT.

Zdroj/foto: REDSIDE investiční společnost, a.s./Titulní foto (Petr Dudycha)

Related Posts