16 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

REDSIDE svěřila správu nemovitostního fondu zkušenému Asset manažerovi Pavlu Kaderovi

REDSIDE investiční společnost a.s., svěřila správu svého nemovitostního fondu v hodnotě 330 milionů EUR zkušenému Asset manažerovi Pavlu Kaderovi, který bude odpovědný za komplexní správu portfolia kancelářských, retailových a průmyslových nemovitostí fondu kvalifikovaných investorů NOVA Real Estate pro území České republiky a region střední Evropy.

Pavel Kadera má ve svém profesním životopise více než dvanáctileté zkušenosti z oblasti bankovnictví a nemovitostní. Před nástupem do společnosti Redside pracoval jako manager odpovědný za správu a prodej portfolia společnosti GE Real Estate v hodnotě 400 milionů EUR v regionu střední a východní Evropy, kde strávil osm let. V investiční společnosti Redside začal působit v roce 2016 ve funkci Asset Managera. Nyní vystřídá na pozici Fund Managera Tomáše Berku, který se rozhodl vyzkoušet nový segment nemovitostní a posunout tak svůj profesní život.

Tomáš Míček je novým vedoucím oddělení retail sektoru v CBRE

„Za posledních pět let se nám povedlo postavit na regionální poměry opravdu velké nemovitostní portfolio fondu NOVA Real Estate v hodnotě 9 miliard CZK. Pavel se prakticky od začátku podílel velkou měrou na spolubudování fondu a selekci nemovitostního portfolia, které perfektně zná, což spolehlivě zajišťuje kontinuitu správy assetů a fondu“, komentuje předseda představenstva Redside Rudolf Vřešťál.

O společnosti Redside

Investiční společnost poskytuje pro instituce a kvalifikované investory prvotřídní investiční řešení a odborné znalosti v dynamicky se rozvíjející oblasti správy alternativních investičních fondů, jenž jsou svojí strategií zaměřeny na širokou paletu aktiv, a to od obnovitelných zdrojů energie, přes veřejně obchodované akciové tituly, pohledávky či nemovitosti. Společnost odpovídá za správu aktiv klientů ve výši 14 mld. CZK alokovanou do sedmi investičních portfolií. Od roku 2015 je členem Asociace pro kapitálový trh České republiky AKAT.

Zdroj/foto: REDSIDE investiční společnost, a.s.

Related Posts