16 července, 2024
Administrativní centra a kanceláře

HubHub míří do Prahy!

Na pražských „Příkopech“ vzniká zatím nejpropracovanější koncept coworkingového centra mezinárodní developerské společnosti HB Reavis. Pražský HubHub bude prvním v České republice a třetím v Evropě, po Bratislavě a Varšavě. Svým členům poskytne designově dokonalou kombinaci pracovního prostoru s místem pro setkávání a spolupráci, nabízející i širokou škálu akcí zaměřených na vzdělávání a rozvoj podnikání.

Pražský HubHub vynikne exkluzivní lokalitou v centru města. Své prostory otevře už letos v létě v budově Na Příkopě 14, jen pár minut od Václavského náměstí. Na celkové ploše 2 000 m2 nabídne více než 250 pracovních míst, prostor pro workshopy, rozlehlou terasu s lounge, plně vybavené kuchyňkyrelaxační a herní zóny nebo speciální „telefonní budky“. V jednom prostoru bude možné nerušeně pracovat, relaxovat u PlayStationu, domluvit si schůzku, zarezervovat zasedačku nebo si dát drink a poznat inspirativní lidi.

HubHub poskytne ideální pracovní podmínky freelancerům, začínajícím firmám i větším týmům a projektům. Pronajmout si budou moci jedno pracovní místo nebo rovnou celou kancelář s přístupem do vybraných prostor 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

návrh interiéru se postaralo Studio Perspektiv, několikanásobný držitel ocenění Zasedačka roku. Jeho architekti se přitom nechali inspirovat svěžím duchem „hubhubistů“, kteří jsou plní elánu a nadšení pro to, co dělají. Nezapomněli ani na samostatný eventový prostor s flexibilním uspořádáním až pro 70 osob, vhodný pro různé druhy vzdělávacích akcí nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost. Zkrátka pro každého, kdo se chce dál vzdělávat nebo rozvíjet své podnikání. To jen podtrhuje základní myšlenku HubHubu jako místa pro setkávání lidí různých profesí z různých oblastí podnikání.

„Nevytváříme jen prostor pro komunitu mladých podnikatelů a jejich nápady, ale i místo, kde se setkávají inspirativní lidé a talenty. Naším cílem je propojovat startupy a zavedené firmy, které se chtějí více přiblížit inovativním nápadům a myšlenkám, a podporovat jejich spolupráci,“ říká Natália Kisková, manažerka projektu HubHub„Naše HubHuby otevíráme v evropských metropolích, a vytváříme tak mezinárodní síť kontaktů, díky které pak naši členové mohou rozvíjet své projekty ve středoevropském prostoru i mimo něj.“

A HubHubem na Příkopech to nekončí: „O coworkingové prostory je v Praze velký zájem, proto už nyní jednáme o dalších atraktivních lokalitách. Do konce roku otevřeme HubHub ještě i v Paláci ARA opět v centru města,“ říká Petr Herman, ředitel HB Reavis pro Českou republiku.

Zdroj/foto: HB Reavis Group CZ, s.r.o.

Related Posts