27 května, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 505 m2 kancelářských prostor v budově Trimaran

Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams v rámci exkluzivního zastupování zprostředkoval pronájem 505 m2 kanceláří v budově Trimaran. Novým nájemcem je zde od prosince letošního roku farmaceutická společnost Gedeon Richter.

Nadnárodní farmaceutická společnost Gedeon Richter byla založena v roce 1901 v Budapešti a nyní má své pobočky i výrobní závody po celém světe. Sídlem českého zastoupení společnosti byly dosud prostory v administrativní budově na Praze 4 a jedním z hlavních požadavků vedení společnosti bylo v této lokalitě zůstat i nadále, a to zejména díky dobré dopravní infrastruktuře a vybavenosti v okolí.

Vyplatí se investice do zelených certifikací administrativních nemovitostí?

Od počátku bylo plánem relokovat české zastoupení Gedeon Richter do moderní budovy, která by splňovala současné nároky na kvalitní pracovní zázemí. Po srovnání několika alternativ se společnost přiklonila ke kancelářím v budově Trimaran,“ říká k úspěšné transakci Petra Schinkmannová ze Svoboda & Williams, která klienta zastupovala v celém procesu relokace.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o./Titulní foto – Trimaran

Related Posts