16 července, 2024
Architektura a design

DELTA připravuje nové nákupní centrum ve středisku Zaporizhia

DELTA byla pověřená projektovým a stavebním managementem pro rozvoj největšího nákupního centra v Zaporizii na jihovýchodě Ukrajiny. Budova se bude nacházet v centru města na pozemku od Sobornyj-Prospekt až po Zirkus.

Je pozoruhodné, že autoři návrhu „Suchasnyj tsentr Zaporizhia“ plánují taktéž zvelebit okolí nákupního centra. Jedná se přitom o Puschkin-Park. Park, který byl populární mezi obyvateli města, byl dost zanedbávaný, v důsledku toho mají investoři v úmyslu tento park od města pronajmout na 10 let a pečlivě jej udržovat.

108 AGENCY má za sebou opět úspěšný rok

Pro investory je důležité, aby silný a profesionální tým doprovázel a řídil stavební proces. Díky dlouhodobým zkušenostem v oblasti rozvoje nemovitostí ve městě s vysokými nároky na lidi a životní prostředí si DELTA získala důvěru na získání zakázky.

V rámci projektu je DELTA zodpovědná za projektový a stavební management, jako i za výběrové řízení a uzavření smluv, stavební dozor, technickou podporu pro nájemníky a projektové řízení procesů (interní kultura SMART TEAM). Pro vyšší efektivitu, bezpečnost nákladů a optimální řízení informací je v rámci projektu k dispozici stavební software Datenpool.

Celková plocha nákupního centra včetně parkoviště dosahuje přibližně 100 000 m2.

Zdroj/foto: DELTA Projektconsult s.r.o.

Related Posts