20 dubna, 2024
Facility a technologie budov

Společnost easyBNB, specializující se na správu krátkodobých pronájmů v Praze, zahájila spolupráci s Marriott International

Česko-francouzská firma easyBNB, přední správce krátkodobých pronájmů v Praze, byla vybrána společností Marriott International ke spolupráci v oblasti krátkodobého pronajímání v prémiovém segmentu. easyBNB v Praze spravuje více, než 100 apartmánů a část z nich je nově nabízena na platformě Homes & Villas by Marriott International, včetně luxusního penthousu se soukromou vířivkou a saunou, 600 m2.

easyBNB tyto apartmány profesionálně spravuje a poskytuje vybavení a služby pro hosty vysokých standardů, jako například:

• 24/7 podpora hostů včetně údržby apartmánů
• Luxusní povlečení, ručníky a toaletní potřeby
• Vysokorychlostní Wi-Fi
• Osobní check-in a transport
• Profesionální úklid

“Spolupráce s tak respektovanou společností jako je Marriott International v prostředí obrovské konkurence je pro nás opravdovou ctí. Jsme hrdí na to, že má naše práce smysl a že tuto skutečnost dokáže ocenit i mezinárodní hráč takového formátu” uvedl Kevin Gestin, jeden ze zakladatelů a CEO společnosti. “Náš tým musel prokázat kvalitu ubytovacích služeb dosahující Marriott standardů a vybrané apartmány dostát náročných požadavků na komfort, zabezpečení, vybavení a design” dodal druhý ze zakladatelů, Faiçal Orakzai.

easyBNB také zajištuje kompletní správcovský servis pro majitele domů a bytů, od inzerce apartmánu, komunikace s hosty, správy příjmů, mimořádného nástroje pro optimalizaci cen, právní podpory, pojištění, po úklid a údržbu. Společnost je členem asociace krátkodobých pronajímatelů ČAPUS a spolu s dalšími členy usiluje o profesionalizaci služeb a dodržování pravidel v rámci sektoru krátkodobého pronajímání.

Společnost easyBNB, specializující se na správu krátkodobých pronájmů, se stala jedním z 10 nejslibnějších startupů pro rok 2020

O easyBNB

Společnost je specialistou na poli krátkodobých pronájmů. Vlastníkům a manažerům nemovitostí nabízí komplexní servis včetně správy nemovitostí, administrativních a právních služeb, interiérového designu, komunikace s hosty, tvorby nabídek a optimalizace cen. To vše na profesionální úrovni za dodržení veškerých pravidel a norem spojených s krátkodobým pronájmem nemovitostí. Společnost založili Kevin Gestin a Faical Orakzai v roce 2016. Aktuálně spravuje přes 200 nemovitostí v České republice, Francii a Španělsku. Za dobu svého působení easyBNB tým uvítal více než 40 000 hostů z 80-ti zemí.

Zdroj/foto: easyBNB s.r.o./Ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts