1 října, 2023
Facility a technologie budov

GREEN Center představil nové řešení pro platbu na výjezdu

Na březnovém veletrhu Intertraffic v Amsterdamu představil GREEN Center nové možnosti platby parkovného přímo na výjezdu z parkoviště. Toto řešení je široce využitelné od malých projektů až po rozlehlé parkovací domy.

Vývojáři GREEN Center rozšířili vybavení a možnosti autonomní pokladny Economy a vznikla tak nová pokladna GP4MS. Je plně propojitelná se sofistikovaným parkovacím systémem GP4P Variant pro správu parkovišť a zároveň skýtá všechny výhody ekonomického řešení. Umožňuje širokou škálu hotovostních a bezhotovostních plateb, samozřejmostí je tisk účtenky, požerač parkovacích karet i platba přidružených služeb systému jako např. dobíjení elektromobilů. Pokladna GP4MS navíc splňuje normy pro obsluhu handicapovanými osobami. Obsluha z okénka vozu je tudíž bezproblémová a komfortní, neboť všechny ovládací prvky jsou umístěny v dosažitelné vzdálenosti řidiče.

Umístění pokladny přímo na výjezdu umožňuje provozovatelům velkých parkovišt rozšířit komfort svých zákazníků o VIP výjezdy či rychlé výjezdy pro spěchající řidiče. Pro menší projekty s menším provozem může pokladna na výjezdu znamenat výrazné snížení pořizovacích a provozních nákladů.

Zdroj/foto: GREEN Center s.r.o.

Related Posts