16 července, 2024
Investice a rozvoj

ZDR Investments dokončila akvizici Penny marketu v Netolicích

Na závěr prvního čtvrtletí přidává retailový nemovitostní fond ZDR Investments Public SICAV a.s. do svého portfolia další nemovitost. Jedná se o Penny Market s přilehlou samoobslužnou čerpací stanicí Benzina v Netolicích na Prachaticku.

Prodejna potravin Penny má 1.335 m2 pronajímatelné plochy a byla otevřena v prosinci 2020. Součástí areálu nového supermarketu je také moderní samoobslužná čerpací stanice Benzina.

AFI Europe koupila Avenir Business Park

Skupina ZDR Investments touto akvizicí začleňuje již 38. nemovitost do portfolia svých nemovitostních fondů.  Jedná se o nákup druhého projektu s prodejnou potravin během prvního čtvrtletí letošního roku. První akvizicí byl retail park ve Světlé nad Sázavou s prodejnou potravin BILLA.

O společnosti ZDR Investments

Je skupina nemovitostních fondů se zkušenostmi z vlastního developmentu retailových nemovitostí. Snižují investiční riziko rozkladem akvizic rozdílných typů nemovitostí. Každá nemovitost je spolufinancována s bankou, což jim poskytuje další zpětnou vazbu ohledně nákladů, výnosů, bonity nájemce a lokality. Průměrná délka jejich nájemních smluv je nad 6 let a nemovitosti v portfoliu jsou téměř plně obsazené.

Zdroj/foto: ZDR Investments SICAV a.s.

Related Posts