27 května, 2024
Průmysl a logistika

Advanced Supply Chain Group bude mít základnu v České republice

Skupina Advanced Supply Chain Group se sídlem ve Velké Británii v uplynulých letech výrazně rozšířila své podnikatelské aktivity. Začínala jako poskytovatel zpracování textilu a logistických služeb, své podnikání vybudovala na znalostech maloobchodního prodeje a stala se globálním průkopníkem v oblasti komplexních inteligentních řešení dodavatelského řetězce.

V současné době je mezinárodní organizací, jejíž provoz si vyžádal pobočku v Evropě. Advanced Supply Chain Group se začala v Ústeckém regionu poohlížet po areálu, který by se mohl stát základem pro budoucí růst.

Logistická společnost Nika Logistics, která je nově součástí holdingu Šmídl, se rozšiřuje

S přihlédnutím k unikátním požadavkům podnikání CBRE nabídlo jako řešení Green Square Teplice. V tomto parku si Advanced Supply Chain Group pronajala 2 400 m2 skladů a 200 m2 kancelářských prostor jako základnu pro své podnikání ve střední Evropě.

Reklama: MONTKOVO – Generální dodavatel výrobních a skladových hal

Jan Hřivnacký, Industrial & Logistics Consultant společnosti CBRE řekl, „Advanced Supply Chain Group je partnerem velmi prestižních značek a rozšiřuje své podnikání do střední Evropy. Jsme velmi rádi, že si Advanced Supply Chain Group zvolila CBRE jako svého globálního partnera pro realitní služby.“

O společnosti CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2019). S přibližně 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 530 poboček po celém světě (do tohoto součtu nejsou započteny dceřiné společnosti).

Společnost poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby.

S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./CONTERA Management s.r.o.

Related Posts