25 června, 2024
Průmysl a logistika

Bonami si pronajala 6.000 m2 v logistickém areálu Logicor Prague Airport pro sklad poslední míle

Bonami, česká e-commerce společnost zaměřená na nábytek a doplňky pro bydlení, uzavřela nájemní smlouvu na 6.000 m2 v logistickém areálu Logicor Prague Airport. Prostory, které Bonami začne užívat na začátku roku 2022, jí umožní efektivně obsluhovat klienty napříč střední a východní Evropou.

Logicor Prague Airport se nachází v Dobrovízi, cca 20 km na západ od Prahy u exitu rychlostní komunikace D6 směr Karlovy Vary. D6 přímo navazuje na evropskou dálnici E48 v Německu. Areál obsluhují přímé autobusové linky směr Praha – Zličín a Kladno.

Accolade dále navyšuje svůj podíl na evropské trhu s průmyslovými nemovitostmi

“Vítáme Bonami v Logicor Prague Airport Parku, který se stane základnou pro distribuci a expanzi této rostoucí české e-commerce firmy na tuzemském a středoevropském trhu,” říká Pavel Rufert, Senior Development and Asset Manager at Logicor Czech Republic.

“Uzavření nájemní smlouvy s Bonami znamená, že naše portfolio 65.000 m2 prvotřídních skladových ploch u Prahy je plně pronajato. Těším se na rozšiřování naší platformy ve strategických lokalitách České republiky, abychom mohli uspokojit velkou poptávku našich zákazníků pro kvalitních prostorech,” dodává Pavel Rufert.

“Původně jsme byli e-commerce platforma, která nabízí nábytek a bytové doplňky, ale v loňském roce jsme začali otevírat i kamenné obchody v České republice a na Slovensku. Letos pokračujeme v rozšiřování této sítě, a navíc jsme expandovali do Maďarska. Kromě toho rozvíjíme vlastní službu dodávání pohovek a velkých kusů nábytku koncovým zákazníkům včetně sestavení přímo v jejich bytech a ekologické likvidace starého nábytku. Abychom mohli tento servis poskytovat, potřebujeme větší skladové prostory. Logicor Prague Airport ideálně splňuje naše požadavky na lokalitu a cenu, a proto jsme podepsali kontrakt s dostatečným předstihem,” uvádí Jan Klička, Chief Logistics & Stores Officer Bonami.

O společnosti Logicor

Logicor je přední evropský vlastník a správce logistických nemovitostí, který vlastní, provozuje a staví kvalitní skladové areály napříč Evropou pro mezinárodní a lokální distribuční, maloobchodní a výrobní firmy. K 31. prosinci 2020, vlastníme portfolio 606 kvalitních nemovitostí o celkové pronajímatelné ploše 13,6 milionu m2, které se nachází na hlavních evropských logistických trzích. Logicor má centrály v Londýně a v Lucemburku.

Zdroj/foto: Markéta Miková/Titulní foto – Logicor Park Prague Airport

Related Posts