29 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Central Group zahajuje prodej bytů v projektu Výhledy Chodovec

Více než 70 % bytů z předchozích etap úspěšného projektu Výhledy Chodovec, který je v nabídce největšího českého rezidenčního stavitele od loňského října, je již prodáno. Central Group proto od 19. dubna v tomto klidném rezidenčním areálu v Praze 10 rozšířil nabídku o šest bytových domů a zájemci tak mají na výběr z 200 nových bytů. Ceny v projektu začínají už na 3,5 milionech korun včetně DPH.

„Bydlet ve městě, ale přitom v přírodě. To je trend, který u našich klientů v poslední době při výběru bytů pozorujeme. Lidé dnes chtějí u nového bydlení jak rychlou dostupnost do centra, tak i možnost zajít se jednoduše odreagovat do přírody. Tento projekt kombinuje obojí a myslím si, že právě proto je tak žádaný,“ říká výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

Revitalizace holešovického přístavu pokračuje další části rezidenčního komplexu Prague Marina

V projektu Výhledy Chodovec se za půl roku od uvedení na trh prodaly téměř tři čtvrtiny všech bytů v nabídce. Central Group proto od poloviny dubna v tomto rezidenčním areálu zařazuje do prodeje šest dalších bytových domů a nabízí 200 nových bytů. Tato část metropole je v posledních letech velmi vyhledávaná. Na Prahu 10 podle analýz největšího českého rezidenčního stavitele připadá téměř pětina všech prodaných bytů v Praze od roku 2015.

Jedinečná poloha v přírodě

Projekt Výhledy Chodovec je obklopený zelení hned ze tří stran. Navazuje na dále nezastavitelnou oblast u přírodního parku Meandry Botiče a procházkou se dá za několik minut dostat do Hostivařského lesoparku a k přehradě. Nedaleko je také rozlehlý areál Toulcův dvůr s jízdárnou a farmou zvířat.

Dostupná je ale i veškerá občanská vybavenost. V okolí je několik škol a školek včetně mezinárodních, obchody, restaurace i zdravotnická zařízení. Celý projekt navíc leží jen kousek od velkého obchodně-zábavního centra Westfield Chodov a stanice metra C Chodov, odkud je to do centra města pouhá čtvrthodina.

Za zábavou a odpočinkem ale noví majitelé bytů nebudou muset nikam cestovat. „Možnost zajít si na kafe či skleničku budou mít i přímo v areálu, kde vznikne stylová kavárna s venkovním posezením. Bohatý kulturní program pak nabízí třeba nedaleká Chodovská tvrz,“ podotkla Tomášková.

Výhledy Chodovec jsou ideální i pro aktivní odpočinek. Jen pár minut chůze je to ke sportovnímu areálu s velkým plaveckým bazénem, sportovišti a wellness. Poblíž jsou také kurty na tenis nebo squash a v blízkém parku u Chodovské tvrze je nejen dětmi oblíbený discgolf, minigolf nebo venkovní posilovna.

Stačí zaplatit 10 % ceny, zbytek až rok po nastěhování

Ceny u tohoto projektu začínají už na 3,5 milionech korun. Central Group všem klientům nabízí nejširší možnosti financování na trhu včetně zvýhodněné hypotéky až na 90 procent kupní ceny. Po uzavření smlouvy na vybraný byt stačí uhradit jen 10 % ceny a zbytek až rok po dokončení a nastěhování.

Na výběr jsou promyšlené a efektivní dispozice 1+kk až 4+kk. Každý byt má vlastní venkovní prostor, ať už se jedná o balkony, prostorné terasy či stále žádanější předzahrádky. Samozřejmostí je u většiny bytů také podzemní parkovací stání a sklep, které jsou u Central Group vždy už zahrnuté v ceně.

Uvedené příklady financování platí při využití Úvěrového financování zvýhodněnou Hypotékou Central Group a při úhradě minimální požadované části kupní ceny z vlastních zdrojů. Doba splatnosti úvěru je 30 let, úroková sazba je 2,09 % p. a.

O společnosti Central Group

Central Group je největším rezidenčním stavitelem v České republice. Za 26 let svého působení dokončil již 180 rezidenčních projektů a prodal více než 16.000 nových bytů, domů a parcel. Veškeré vydělané prostředky investuje do dalšího rozvoje, a proto nepotřebuje pro svou činnost bankovní úvěry.

Central Group se neúčastní žádných veřejných zakázek ani není příjemcem žádných veřejných dotací a každoročně platí českému státu stamilionové částky na daních. Mnoha desítkami milionů korun každý rok také přispívá na obecně prospěšné účely.

Central Group v současnosti vlastní kolem 1,5 milionu m² brownfieldů a pozemků určených k výstavbě, na kterých plánuje více než 30.000 nových bytů. Připravuje celé nové městské čtvrti a na velkých projektech spolupracuje s těmi nejlepšími architekty z ČR i ze světa. V aktuální nabídce společnosti jsou stovky bytů v mnoha lokalitách po celé Praze.

Zdroj/foto: CENTRAL GROUP a.s./Titulní foto – Central Group – Výhledy Chodovec

Related Posts