14 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Projekt Tuchoměřické zahrady jsou ideálem pro rodiny

Na západě Prahy, v obci Tuchoměřice, roste v údolí Únětického potoka nový developerský projekt. O byty, které jsou již v prodeji, projevují zájem převážně rodiny s dětmi. Kromě výhodné ceny přitom oceňují i samotnou lokalitu, kde naleznou přírodu i místo pro bezpečný domov.

V projektu Tuchoměřické zahrady, za jehož výstavbou stojí developer GARTAL, je k dispozici celkem 46 bytových jednotek od velikosti 1+kk až do 5+kk ve třech oddělených budovách. Na své si zde tak přijdou jak jednotlivci, tak i větší rodiny s dětmi, pro které jsou ideální byty 5+kk s podlahovou plochou 119 m2. Dostavba prvních dvou budov je plánovaná na první čtvrtletí roku 2021, třetí budova pak bude dokončena ve třetím čtvrtletí příštího roku. K bytům je možné dokoupit také garážová nebo venkovní krytá parkovací stání, kterých bude celkem 51.

G Residence v Unhošti nabízí 97 bytů ve čtyřech bytových domech

Příznivá cena a výhledy do zeleně

Cena za byty v Tuchoměřických zahradách je více než příznivá. Za 1 m2 plochy tu zaplatíte jen 60 000 Kč, průměrná cena za metr čtvereční je přitom v nových developerských projektech v Praze 108 000 Kč. Všechny byty mají navíc výhled do zeleně, ty ve vyšších patrech disponují vlastním prostorným balkónem, přízemní jednotky zase soukromými předzahrádkami.

„Jako velkou výhodu Tuchoměřických zahrad vidím, kromě soukromých balkónů a předzahrádek u každé jednotky, hlavně velkou společnou zahradu s posezením, která může sloužit jako příjemné místo pro setkávání sousedů či letní grilování. Celý areál je navíc oplocený, což je pro rodiny s dětmi velmi praktické,“ říká Ing. Rostislav Petchenko, ředitel developerské společnosti GARTAL.

Kousek do školy i na hrad Okoř

V okolí projektu Tuchoměřické zahrady je veškerá občanská vybavenost. V obci se nachází obchod, základní škola, pošta, dětský lékař, a 5 minut cesty od areálu dokonce největší outletové obchodní centrum v Čechách. Obyvatelé domů také jistě ocení širokou škálu možností pro výlety po okolí. Přímo před domem vede cyklotrasa Veleslavín – Zákolany, hrad Okoř je v dojezdové vzdálenosti 10 minut autem a na procházku do Divoké Šárky se dostanete do čtvrt hodiny.

Letiště „za rohem“

Vzhledem ke klidu, který je pro Tuchoměřické zahrady typický, by málokdo hádal, že se pouze 5 km od nich nachází Letiště Václava Havla. Tato strategická poloha však obyvatelům přinese úsporu třeba při cestě na dovolenou či do práce. „Vzhledem k tomu, že se v blízkosti areálu nachází Letiště Václava Havla, jsou Tuchoměřické zahrady ideálním místem pro bydlení jeho zaměstnanců nebo leteckého personálu,“ upozorňuje Ing. Rostislav Petchenko.

O společnosti GARTAL

GARTAL je developerská a investiční skupina, která pod společnou obchodní značkou zahrnuje GARTAL Holding a.s. a dalších sedm právnických osob. Skupina GARTAL se zabývá zejména rezidenční výstavbou bytových domů v Praze a jejím blízkém okolí a na realitním trhu působí již od roku 2002. Má za sebou 10 úspěšně realizovaných projektů s více než 160 bytovými jednotkami v Praze, Roztokách u Prahy, Strašíně a Újezdu nad Lesy. Aktuálně realizuje dalších 9 developerských projektů s více než 290 byty ve formě novostaveb, nebo rekonstrukcí objektů, z nichž tři jsou již kompletně vyprodány.

Zdroj/foto: PROTEXT/GARTAL Holding a.s.

Related Posts