26 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

První majitelé bytů v rezidenci Orelská 13 se začínají zabydlovat

Půvabná secesní rezidence Orelská 13 začala na podzim ožívat. Začátkem října byla zprovozněna kotelna s akumulací a práce na společných částech domu se blíží do finále. Rezidence tak mohla přivítat své první obyvatele.

Rezidence Orelská 13 je tvořena 19 bytovými jednotkami, z nichž většina je k prodeji ve stavu white walls. Klienti si tak mohou vytvořit domov přesně podle svého vkusu. Několik bytů je již kompletně dokončených a první majitelé se začínají postupně zabydlovat.

Svoboda & Williams – Secesní rezidence Orelská 13, interiér

 

V rezidenci zbývá z první fáze 5 volných bytových jednotek. Ve druhé fázi na jaře 2020 půjdou do nabídky další 4 jednotky.

O projektu Rezidence Orelská 13

Rezidenci Orelská 13 tvoří 19 bytových jednotek – 15 bytů o dispozici 2+kk, dvě přízemní jednotky s vlastními zahrádkami a dva nově vestavěné podkrovní byty s terasami. Ty, stejně jako zahrádky přízemních bytů, ústí do vnitrobloku, který je plný vzrostlých stromů. Součástí projektu, jehož autory jsou architekti Tereza Čudová Ajmová a Jindřich Starý je i samostatně stojící zahradní domek s vlastním pozemkem.

Stáhnout brožuru ZDE

Projekt vzniká rekonstrukcí secesního domu z roku 1911, který stojí v původní zástavbě pražských Vršovic. Nachází se v bezprostřední blízkosti Moskevské ulice, Vršovického náměstí a proslulého korza Krymská. Všechna tři místa mají jedno společné – překypují cool podniky ze světa kávy, moderní kuchyně, hudby, filmů i sportu. Navzdory pulzujícímu charakteru Vršovic a bohatému dění v nich je však ulice Orelská až překvapivě klidným místem. Byty v Orelské 13 budou k prodeji převážně ve stavu white walls, tedy stavebně dokončené před finální úpravou. Jsou tak ideální příležitostí pro jednotlivce a páry, které si chtějí vytvořit svůj osobitý domov v inspirujícím vršovickém mikrokosmu.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts