26 března, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams exkluzivním partnerem při prodeji Rohan City Penthouses

Na území Rohanského ostrova právě vzniká rozsáhlý polyfunkční projekt Rohan City, jehož součástí bude mimo jiné dvojice bytových domů podle návrhu architektky Evy Jiřičné. Jejich nejvyšší podlaží budou vyhrazena pro mimořádné Rohan City Penthouses, které exkluzivně nabídne realitní kancelář Svoboda & Williams.

Nová čtvrť Rohan City, za jejíž realizací stojí developerská společnost Sekyra Group, postupně vyrůstá na území Rohanského ostrova, které z jedné strany lemuje Vltava, ze druhé pak životem vířící Karlín. Na severovýchodním cípu I. etapy tohoto rozlehlého polyfunkčního komplexu vznikne dvojice bytových domů, jejichž podobu navrhla světově proslulá architektka Eva Jiřičná.

Central Group zahajuje prodej nové etapy projektu U Hostivařské přehrady

Právě na nejvyšších podlažích obou staveb se rozprostřou velkolepé Rohan City Penthouses, založené na konceptu otevřenosti a vzdušnosti. Hlavní myšlenkou, která stojí za návrhem těchto unikátních bytů, je především prolnutí vnitřního prostoru s vnějším tak, aby si budoucí majitelé vychutnali otevřené výhledy na Prahu a ničím nerušené soukromí.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts