19 dubna, 2024
Obchodní centra a retail

INTERSPORT v Plzni otevřel druhou prodejnu v novém konceptu

INTERSPORT otevřel již druhou prodejnu inspirovanou konceptem moderních prodejen rakouské mateřské firmy. Pro druhou rekonstrukci tohoto typu jsme vybrali prostory retail parku v OC Olympia Plzeň. Designovému interiéru nově vévodí outdoorové prvky jako dřevo kameny a imitace stromů.

„Do modernizace jsme se pustili s cílem vytvořit něco víc než běžnou prodejnu. Chtěli jsme, aby vznikl prostor s unikátní atmosférou, ve kterém se naši zákazníci budou cítit příjemně a který pro ně bude inspirativní,“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti INTERSPORT. „Doba se mění. Klademe větší důraz na životní prostředí, aktivitu a zdravý pohyb, tak proč by obchody měly vypadat pořád stejně? Sport a příroda k sobě navíc neodmyslitelně patří,“ dodává s tím, že v Rakousku tento formát už úspěšně funguje.

Zrekonstruovaná prodejna má rozlohu celkem 972 m2, z toho 766 m2 je prodejní plocha.Tým tvoří 8 zaměstnanců, kteří kromě sportovních potřeb nabídnou zákazníkům i další doplňkové služby.

Příchozí mohou využít servis kol a lyží, dynamickou analýzu došlapu a Boot Fitting.

Analýza došlapu zahrnuje krátký běh naboso na běžeckém pásu, na základě kterého odborný poradce doporučí vhodnou běžeckou obuv přímo na míru jednotlivce.

U služby Boot Fitting jde o tvarování skeletu lyžařské obuvi přesně podle chodidel zákazníka.

Servis kol a lyží provádějí vyškolení specialisté a u servisu lyží používáme stroje špičkových značek TFA a Wintersteiger.

Zdroj/foto: INTERSPORT ČR s.r.o.

Related Posts