16 července, 2024
Obchodní centra a retail

Lidl zahájil stavbu nové prodejny ve Studénce

Společnost Lidl zahájila začátkem května stavbu nové prodejny ve Studénce. Nová prodejna v Moravskoslezském kraji nabídne zákazníkům na prodejní ploše o velikosti zhruba 1400 m2 komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Zákazníky zaujme také vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem. Na novou prodejnu se zákazníci mohou těšit již na podzim tohoto roku. 

Nová prodejna nabídne široké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí připravované prodejny je i pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek čerstvého pečiva. Samozřejmostí jsou široké uličky a pokladny s velkou odkládací plochou.

Nová prodejna Lidl v Kladně přivítá zákazníky již v pondělí

Pro zákazníky bude připraveno také prostorné parkoviště o kapacitě 115 parkovacích míst, které bude vybaveno místy o šířce 2,70 m pro komfortnější parkování. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi.

„V současnosti počítáme i s nabíjecí stanicí pro elektromobily. V neposlední řádě je při stavbě myšleno také na zaměstnance, pro které bude připraveno dostatečné zázemí.“ doplnil mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení.

Otevření nové prodejny je plánováno již na podzim tohoto roku.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Spotřební zboží nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts