26 března, 2023
Obchodní centra a retail

Lidl ve Slavkově u Brně postaví novou prodejnu

Společnost Lidl připravuje stavbu nové prodejny ve Slavkově u Brně. Stát bude v areálu bývalého cukrovaru. V tomto týdnu se rozeběhly práce na kruhové křižovatce v těsné blízkosti nové prodejny, díky které se zjednoduší a zpřehlední doprava na silnici první třídy. Následovat bude stavba nové prodejny.  Její výstavbou reaguje Lidl na četná přání místních obyvatel. Otevřena by měla být v první polovině příštího roku.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. Pro velké nákupy budou instalovány pokladny s odkládacím prostorem a dostatkem prostoru za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

U metra Vysočanská otevře Lidl už 40. prodejnu v Praze a celkově již 260. prodejnu v České republice

„Vítanou novinkou bude i Wi-Fi připojení zdarma, zpříjemnit nákup si zákazníci budou moci také lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” představila plánované novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Součástí nové prodejny bude prostorné parkoviště rozdělené na dvě části. Vybaveno bude parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna tu budou i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky.

Lidl – Pokladny

Velmi důležitým aspektem nové budovy bude její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a použití ekologických chladicích technologií. Uvnitř prodejny i na parkovišti se bude svítit úsporným LED osvětlením.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts