23 května, 2024
Rezidenční bydlení

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytů v projektu Viladům Vršní

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem jednotek v komorním Viladomě Vršní, který vzniká v oblíbené lokalitě pražských Kobylis. Šestipodlažní viladům nabídne 17 bytů a 2 nebytové prostory v přízemí.

Viladům Vršní je umístěn v pražských Kobylisích, které se vyznačují pohodovou atmosférou s maloměstským rázem. Lokalita vyniká svou převážně rezidenční zástavbou prostou administrativních budov, množstvím zeleně v blízkém okolí a skvělou dostupností do centra města – to je vzdáleno jen 3 stanice metrem. V rámci projektu vznikne 17 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a podlahových plochách od 49 do 121 m2. Součástí viladomu budou také dvě patra podzemního parkoviště – ke každé bytové jednotce tak bude možno dokoupit 1–2 parkovací stání. Přízemí domu pak bude vyhrazeno pro 2 nebytové prostory.

Díky umístění na okraji jižního svahu Kobylis se z bytových jednotek umístěných ve vyšších podlažích viladomu otevírají výhledy na pražské panorama. Ke každému bytu navíc náleží terasa, balkon či lodžie – všechny s podlahou z tropického dřeva – nebo prosklená zimní zahrada. Jednotlivé byty budou k prodeji dokončené v elegantním standardu, jehož součástí budou vinylové podlahy, keramická dlažba a obklady v koupelně, francouzská okna s dvojskly a dřevěným či hliníkovým rámem, značková sanita a bezpečností vstupní dveře.

Dokončení projektu Viladům Vršní je naplánováno na Q4 2020.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts