16 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Kvalita je cestou k úspěchu

V průběhu uplynulých let se společnost JTRE stala lídrem na slovenském realitním trhu, a to nejen z pohledu rozsahu realizovaných projektů, ale i rozšíření svých aktivit do všech segmentů developmentu. Tři stovky profesionálů se spolupodíleli na výstavbě 720K m2 projektů v pěti zemích. Nejlepším oceněním je pozitivní zpětná vazba od široké veřejnosti formou neustále vyprodaných projektů jakož i od odborné veřejnosti, která nominovala JTRE na desítky Slovenská i mezinárodních cen.

„Velmi si vážíme nominaci na mezinárodní ocenění Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) v kategorii Green Leadership Company of the Year“, říká výkonný ředitel Pavel Pelikán.

Ceny CEEQA podporují obchodní úspěchy na realitním trhu v 18 zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy, které prošly různými režimy. Ty neměly vždy pozitivní vliv na rozvoj komerčních nemovitostí v zemi, proto je cílem organizace podpora pokroku v realitním světě a budování tzv. Nové Evropy. Nominována je i městská čtvrt Zuckermandel v kategorii Green Leadreship Building of the Year a EPER Shopping Mall v kategorii Retail Development of the Year. Udělování ocenění CEEQA je každoročně nejprestižnější událostí. Letos se slavnostní Galavečer uskuteční již 25. dubna 2018 ve Varšavě.

„Na Slovensku jsme byli nominováni na cenu ASB Developer roku, o níž udělení rozhodne právě veřejnost“, pokračuje Pavel Pelikán a dodává, že i když JTRE nominovala odborná komise, je více zvědavý na vox populi. Vydavatelství JAGA do nominační komise ASB GALA 2018 každoročně zve renomované osobnosti z oblasti slovenského stavebnictví a architektury. Veřejnost může rozhodovat o vítězích ve třech kategoriích – ASB Osobnost architektury a stavebnictví, ASB Developer roku, ASB Stavební firma roku na webu ASB.

Vysoká kvalita realizovaných projektů se odráží v množství ocenění, které JTRE během svého působení na realitním trhu již získala. Mezi nejvýznamnější patří několikanásobné ocenění od prestižního magazínu o nemovitostech pro střední a východní Evropu Construction & Investment Journal, zda šestkrát ocenění v různých kategoriích Stavby roku. Titul Developer roku získalo JTRE také šestkrát. Do TOP 10 nejkrásnějších a nejinspirativnějších kanceláří v soutěži CBRE OFFICE ROKA se letos dostalo šest reprezentativních prostor. Budovy od JTRE získali také 14 cen CIJ Awards a 1 ocenění CE.ZA.AR.

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s. (www.zuckermandel.sk)

Related Posts