16 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Trei Real Estate otevírá devátý park VENDO v Polsku

Společnost Trei Real Estate GmbH (Trei) dále rozšiřuje své polské maloobchodní portfolio. Dceřiná společnost Tengelmann Group s nemovitostmi otevřela devátý polský maloobchodní park pod značkou VENDO PARK v Chodzież. Nový maloobchodní park nabízí různorodou strukturu maloobchodů a nabídku značek v celkově 4,150 m2 nájemního prostoru. Kromě odborného prodejce v oblasti elektroniky se také nacházejí různí poskytovatelé v módních a sportovních kategoriích, včetně Takko a KiK (oblečení) Martes Sport a 4F (sportovní potřeby), stejně jako Pepco (nepotravinářské) Hebe (zdraví a krása) a pekárna.

Celkové investice v Chodzież činí 5,7 milionů EUR. Společnost Trei plánuje držet majetek ve svém portfoliu dlouhodobě.

Pepijn Morshuis, generální ředitel společnosti Trei Real Estate, komentuje: „V Chodzież jsme identifikovali další atraktivní místo pro rozšíření našeho portfolia polských maloobchodních parků. Díky optimálním dopravním spojením a různorodé ekonomické struktuře nabízí toto město s 20 000 obyvateli vynikající možnosti růstu.“ Chodzież se nachází zhruba 70 kilometrů severně od Poznani a je oblíbenou destinací se třemi nedalekými jezery a živou sportovní a kulturní scénou. Morshuis pokračuje: „V malých a středních polských městech, jako je Chodzież, vidíme obzvlášť silný potenciál, neboť jsou často značně nedostatečné.“

Celkově má ​​portfolio Trei 18 parků VENDO v Polsku, České republice a na Slovensku, přičemž v současné době se rozvíjí dalších deset center. „Naším cílem je mít portfolio přibližně 50 maloobchodních parků,“ dodává Morshuis. Jen nedávno otevřel Trei VENDO PARKS v Skierniewicích, Lodži (ve Lodžském vojvodství), Świdnici (ve vojvodství Dolního Slezska) a Dąbrowa Górnicza (ve vojvodství ve Slezsku).

V rámci značky VENDO PARK plánuje, staví a provozuje maloobchodní parky v Polsku, České republice a na Slovensku. V roce 2013 byl v Nysě otevřen první park VENDO v Polsku. Dnes se jedná o Chełm, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Łódź,

Świdnica, Dąbrowa Górnicza a nyní také Chodzież. Kromě rozvoje maloobchodních parků v Polsku spravuje společnost Trei Real Estate více než 100 komerčních nemovitostí, ve kterých provozuje maloobchodník s potravinami Biedronka.

Zdroj/foto: Trei Real Estate GmbH

Related Posts