23 dubna, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Unikátní prostor pro Uniq Logistic

Uniq Logistic sdílíme přístup, který ve všem, co děláme, staví do centra pozornosti potřeby zákazníka a jeho spokojenost. Společný je nám také Prologis Park Łódź, kde si tento poskytovatel logistických řešení pronajímá 6 000 metrů čtverečních moderních skladových prostor, jež vybral pro svého klienta ze segmentu FMCG.

„Když jsme hledali vhodné zázemí, zaměřili jsme se na umístění parku a na standard budov v něm. Prologis Park Łódź se nachází poblíž geografického středu Polska, což z něj dělá dopravní a logistické centrum plně odpovídající našim potřebám. Vysoký standard nemovitosti, stejně tak jako široké spektrum služeb nabízených v parku byly dalšími faktory pro naše konečné rozhodnutí,“ říká Jarosław Płusa, prezident Uniq Logistic.

„V Prologis Park Łódź je naším cílem zajišťovat moderní infrastrukturu, udržitelná řešení a nabídnout rozmanité nástroje usnadňující správu nemovitostí. Náš zákazník zde oceňuje rovněž přímý přístup k veřejné dopravě – tramvajová a autobusová zastávka se nacházejí v bezprostřední blízkosti parku a umožňují zaměstnancům rychlé a jednoduché dojíždění do práce,“ popisuje Kamila Pruk, senior manažerka leasingu Prologis.

Poradcem zákazníka v průběhu transakce byla společnost Axi Immo. „Náš klient měl velmi přesnou představu o podobě svých skladových prostor. Nabídka ze strany Prologis mezi ostatními vynikla příhodností lokality v blízkosti ústředí společnosti, vysokou viditelností ze silnice i kvalitou prostor,“ doplňuje Hubert Wojtera, ředitel oddělení průmyslových a logistických nemovitostí v Axi Immo.

Díky posunutí první řady pilířů zpět do prostoru nákladových doků došlo k zásadnímu zlepšení možnosti manévrování vysokozdvižnými vozíky. Dodatečné světlíky tvořící až 5 procent povrchu střechy pak zajišťují pro budovu více přirozeného světla.

Součástí budovy je systém ESFR, energeticky úsporné LED osvětlení a inteligentní měřicí systém. Na základě integrace se speciální zákaznickou online platformou pro správu nemovitosti umožňuje toto chytré měření dálkovou kontrolu a monitoring všech měřidel spotřeby energií v budově.

V parku jsou k dispozici prostorná parkovací místa jak pro osobní, tak nákladní vozidla, široké a přehledné manévrovací plochy i nepřetržitý bezpečnostní dozor. Zákazníci mohou přímo na místě využívat technické služby a servis týmu Prologis vyhrazeného pro správu nemovitostí.

Prologis Park Łódź se nachází v městské části Widzew-Olechów, pouhé 3 kilometry od dálnice A1 (Katovice – Lodž – Gdaňsk), 12 kilometrů od centra Lodže a 21 kilometrů od křižovatky Stryków (průsečík dálnic A1 a A2).

Celkem bude park tvořit 93 000 metrů čtverečních průmyslových prostor a reprezentativních kanceláří plně uzpůsobených zákazníkům.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o./Titulní foto – Prologis Park Łódź

Related Posts