25 června, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

V Nitře začíná výstavba komunitního bydlení Kynek Rezidence

Realitní fond NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f. – PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol., a.s. a developerská společnost J&T Real Estate (JTRE) startují spolu výstavbu a prodej bytů v novém projektu Kynek Rezidence.

V jedinečné nitranské lokalitě v blízkosti historického zámku s anglickým parkem a sportovně-rekreačním areálem vyroste jedenáct Viladomů se 77 byty. Uzavřený areál s dostatkem zeleně a parkovacích míst nabídne komunitní bydlení v tichém sousedství s vynikající dostupností do města i na rychlostní silnici. Více než třetinu areálu bude tvořit zeleň a jeho součástí budou moderní dětská hřiště.

Kynek Rezidence

Ve Viladomech se třemi nadzemními podlažími je široký výběr bytových jednotek od praktických dvoupokojových až po prostorné čtyřpokojové. Přízemní byty budou mít vlastní předzahrádky, na patrech zas balkon nebo terasu. Logické a praktické členění bytů poskytne obyvatelům velkorysý prostor a soukromí. Kvalitní velká okna zajistí dostatek přirozeného světla. Použití rekuperace a výběr moderních technologií optimalizuje energetickou náročnost provozu bytů i celého domu a přinese tak úsporu nákladů. Obytné místnosti jsou orientovány na více stran. Na severozápadní straně je příslušenství bytů, schodiště a osobní výtah a také zapuštěný a chráněný vstup do domu. Obyvatelé budou mít k dispozici více než sto parkovacích míst.

Kynek Rezidence

„Projekt Kynek Rezidence jsme koncipovali tak, aby zajistil dostatek veřejného prostoru na komunitní život a zároveň dostatek soukromí. Umístění v lokalitě se zástavbou rodinných domů s dobrým spojením do centra spojuje výhody venkova a života ve městě. Kynek je ideální volbou pro mladé rodiny, které chtějí co nejvíce času trávit spolu, stejně pro vícegenerační bydlení,“ vysvětluje výkonný ředitel JTRE Pavel Pelikán.

Kynek Rezidence

Developerská společnost JTRE na projektu spolupracuje s největším realitním fondem na Slovensku NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f. který patří do portfolia PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol., a.s., jehož majetek činí 755 mil. eur.

„Jsem přesvědčen, že projekt Kynek Rezidence přispěje svým dílem k dlouhodobé stabilní výkonnosti podílového fondu. Společnost JTRE patří mezi lídry v oblasti realitního developmentu na Slovensku, o čemž nás přesvědčil i společný projekt Nová Vlárska Kramáre v Bratislavě, který nyní dokončujeme a pevně věřím, že úspěšně zkolaudovat a předáme byty budoucím majitelem. Proto jsme se rozhodli v osvědčené spolupráci pokračovat,“ říká Vladimír Salkovic, člen představenstva PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol., a.s.

Výstavba projektu Kynek Rezidence začíná v létě 2019 a dokončení je plánováno koncem roku 2020.

  • Rozloha areálu: 1,4 ha
  • Počet Viladomy: 11
  • Počet bytů: 77
  • Skladba bytů: 33 x 2 +, 22 x 3 +, 22 x 4-pokojový
  • Výměry: od 42,9 do 107,4 m2
  • Ceny: od 92 160 eur s DPH
  • Začátek výstavby: léto 2019
  • Plánované dokončení: prosinec 2020
  • Více informací ZDE

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

Related Posts