14 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

ZDR Investments: Akvizice další nemovitosti v Rakousku

Nemovitostní fond ZDR Investments SICAV a.s. realizoval nákup dalšího retail parku. Jedná se o nemovitost v Rakousku, retail park Wolfsberg. Zavedený retail park ve městě Wolfsberg disponuje 6.443 m2 pronajímatelné plochy.

Skupina ZDR Investments akvizicí získala i nové významné nájemce jako jsou drogerie Müller, módní řetězce C&A a MyShoes nebo doplňky a dekorace pro domácnost Depot. Kromě těchto v retail parku Wolfsberg operují také Deichmann, Takko nebo TEDi. V měsíci září zde také v bezprostředním sousedství otevřely své nově vybudované prodejny nábytkářské sítě XXXLutz a Möbelix a přispívají tak k ještě větší atraktivitě nákupní zóny Wolfsberg.

      DACHSER přidal do své logistické sítě pobočku v Neumünsteru

Wolfsberg je rakouské okresní město ve spolkové zemi Korutany, žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel. Je třetím největším městem Korutan se spádovou oblastí celkem 69 tisíc obyvatel.

O společnosti ZDR Investments

Je skupina nemovitostních fondů se zkušenostmi z vlastního developmentu retailových nemovitostí. Snižují investiční riziko rozkladem akvizic rozdílných typů nemovitostí. Každá nemovitost je spolufinancována s bankou, což jim poskytuje další zpětnou vazbu ohledně nákladů, výnosů, bonity nájemce a lokality. Průměrná délka jejich nájemních smluv je nad 6 let a nemovitosti v portfoliu jsou téměř plně obsazené.

Zdroj/foto: ZDR Investments SICAV a.s.

Related Posts