29 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

108 AGENCY otevírá dveře mladým talentům

Tým 108 AGENCY se opět rozrůstá, v naší firmě jsme nedávno přivítali trojici nových kolegů. Mladé tváře rozšířily oblast analytiky a konzultantského oddělení. Všichni tři nováčci už za sebou mají zdárné zapracování a svým nasazením potvrzují, že nalézání a vytváření nových talentů je stejně úspěšnou strategií jako nabírání seniorních zaměstnanců.

108 AGENCY: Jedním z trojice přírůstků v našich řadách se stal Štefan Ličartovský, který nově působí ve 108 jako Consultant – Office Agency. Přišel k nám ze Sodexa, kde byl Operation supervizorem v rámci integrovaného facility managementu (Johnson & Johnson contract). Štefan má rád cestování, dobré jídlo, hudbu a své přátele.

Na pozici Junior Investment Analyst pak nastoupila Monika Linhartová, která předtím zastávala pozici Account manažerky v Real Food Production. Ráda s vámi stočí hovor například na wakeboarding a cestování.

Čerstvou posilou firmy se stal také Vilém Říha, nový Research Analyst, který má za sebou tříletou zkušenost se správou nemovitostí a chce navázat na své studium sociální antropologie. Má rád divadlo, hudbu, filmy, skauting a ve svém volném čase se věnuje dobrovolničení.

Všem přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na spolupráci!

Zdroj/foto: 108 AGENCY, s.r.o./Titulní ilustrativní foto (www.pixabay.com)

Related Posts