15 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Colliers International v České republice má novou ředitelku oddělení lidských zdrojů

Česká pobočka společnosti Colliers International Czech Republic oznamuje jmenování Terezy Němcové jako nové ředitelky oddělení lidských zdrojů v souladu s plánem společnosti zaměstnat víc lidí a rozšířit svou stopu po celé České republice.

Tereza Němcová, která se připojila do Colliers International Czech Republic v listopadu 2019 jako personální ředitelka, má více než 20 let pracovních zkušeností v mezinárodních společnostech, z toho 13 let v oboru komerčních nemovitostí v oblasti řízení lidských zdrojů.

Od roku 2007 do října 2019 Tereza pracovala pro Jones Lang LaSalle (JLL), kde získala cenné zkušenosti zejména v oblasti HR poradenství. Před nástupem do JLL strávila 8 let ve dvou farmaceutických společnostech – AstraZeneca a Boehringer Ingelheim.

„Těším se, že mi byla nabídnuta příležitost na užší spolupráci se všemi týmy Colliers v poskytování personálních řešení na podporu celé společnosti,“ komentuje Tereza Němcová.

„Srdečně vítám Terezu Němcovou v Colliers. Tereza je vynikající HR manažerka se skvělými zkušenostmi, které získala v různých mezinárodních společnostech, především v oblasti nemovitostí. S téměř zdvojnásobeným počtem zaměstnanců v Colliers Česká republika bylo kritické najít kvalifikovanou a zkušenou HR manažerku, která rozumí našemu podnikání, aby se ujistila, že všem kolegům nabízíme pracovní prostředí ušité na míru a snažíme se podporovat jejich potřeby v společném úsilí být všichni lepší v tom, co děláme, říká Tewfik Sabongui, ředitel společnosti Colliers International Czech Republic.

Zdroj/foto: Colliers International

Related Posts