22 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Ekospol povyšoval, stavbu bytového projektu Ekorezidence Hodkovičky vede Linhart

Stavbu 160 výjimečných bytů v projektu Ekorezidence Hodkovičky, kterou dlouhodobý lídr bytové výstavby Ekospol zahájil před pár týdny, vede Bohumil Linhart (44). Ve společnosti působí už dvanáctým rokem, mimo jiné už vedl stavbu projektů Rezidence Dalejské výhledy či Nový park Písnice A.

Čtyřiačtyřicetiletý Linhart nastoupil do Ekospolu v říjnu 2007. Jako zástupce vedoucího manažera projektu se podílel také na stavbě projektů Nové Měcholupy, Nový park Písnice B, Kyje II a III, Viladomy Dubeč a Kyje KLM, NO. Vystudoval Fakultu stavební Českého vysokého učení technického v Praze. Ve svém volném čase rád sportuje a věnuje se rodině.

Bohumil se spolupodílel na vedení mnoha našich úspěšných projektů, naposledy u posledních dvou etap mimořádné výstavby nové městské čtvrti Panorama Kyje. Svou práci vždy odvedl perfektně a prokázal, že je manažerem na svém místě. Právě tyto minulé zkušenosti hrály významnou roli při zvažování, kdo povede stavbu našeho nejnovějšího projektu. Doufám, že i v Hodkovičkách Bohumil potvrdí vysokou kvalitu odváděné práce a zajistí, že stavby bude dokončena včas a bez problémů,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti Ekospol Evžen.

Bohumil Linhart je jasným příkladem toho, že zaměstnanci Ekospolu mohou výrazným způsobem ovlivnit podobu Prahy. Stál totiž u projektů, které změnily tvář mnoha pražských lokalit. „Právě možnost podílet se na budování hlavního města a zapsat se tak do jeho historie láká do naší firmy tisíce lidí ročně. Kromě této neopakovatelné zkušenosti umožňujeme všem zaměstnancům uplatnit své nápady a dosáhnout poměrně rychlého karierního růstu bez ohledu na dobu působení ve firmě. Ti nejlepší pracovníci s největším přínosem pak mohou rychle dosáhnout na manažerské posty s milionovými platy,“ doplňuje Korec.

Zdroj/foto: EKOSPOL a.s. 

Related Posts