19 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Jan Janáček se stal novou posilou týmu Retail Agency CBRE

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala pro svůj tým Retail Agency významnou posilu. Do Na pozici Associate Director do týmu nastoupil Jan Janáček.

Jan pracoval 11 let v oblasti retailu a B2B, kde v rámci rozličných módních a sportovních značek zastával pozice Business Development Manager nebo Country Manager. Působil také jako Sales Director známé české prémiové módní značky Pietro Filipi. Do real estate businessu společnosti CBRE tak přináší znalost a pohled retailera, což znamená pro klienty velký přínos při výběru všech vhodných lokalit.

Jan má dlouholeté cenné zkušenosti v oblasti maloobchodu a tak dobře rozumí potřebám našich klientů. Nejen, že je odborníkem na trh retailových nemovitostí v České republice, ale také chápe provozní potřeby z pohledu klienta a jeho značky. Dokáže poskytnout cenné informace a rady týkající se obchodního plánu nebo prodejní strategie, což zvláště ocení začínající firmy a rychle se rozšiřující značky. Může jim například poradit, zda je určitá lokalita dostatečně vhodná pro jejich podnikatelský záměr nebo konzultace související s nákupním chováním nebo sbližováním fyzických a digitálních nákupních zvyklostí, říká: Katarína Brydone, Head of Retail společnosti CBRE

Jan rád tráví čas se svou rodinou, péči o zahradu nebo sportovními aktivitami – zejména ledním hokejem, běháním a cykloturistikou.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o.

Related Posts