22 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Matěj Cihelka se stává novým členem organizace RICS

Společnost Colliers International v České republice oznamuje, že Matěj Cihelka, odhadce v oddělení oceňování nemovitostí a poradenských služeb, byl po úspěšném absolvování odborné způsobilosti (APC) s platností od 16. června 2020 oficiálně jmenován novým členem organizace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Zároveň bude k 1. červenci 2020 povýšen na pozici seniorního odhadce (Senior Valuation Analyst).

Matěj se také nově stal autorizovaným odhadcem nemovitostí organizace RICS. To je zárukou, že je schopen samostatně provést klienta celým procesem ocenění nemovitosti a zpracovat profesionální výstup k jeho spokojenosti. Matěj se bude dále soustředit na dosažení maximální spokojenosti klientů společnosti Colliers International a posílení růstu a dobrého jména oddělení oceňování nemovitostí a poradenských služeb.

Kancelářím není konec, mění se: Colliers představuje výsledky průzkumu post-COVID-19

Stát se členem prestižní odborné organizace RICS je obrovská čest

RICS je celosvětově uznávaná profesní organizace sdružující odborníky v oblasti nemovitostí, developmentu a dalších souvisejících oborů jako např. stavebnictví nebo oceňování a správy nemovitostí. Organizace RICS si klade za cíl podporovat a prosazovat nejvyšší profesní standardy v oblasti nemovitostí po celém světě.

 „Stát se členem takto prestižní odborné organizace, jakou RICS bezesporu je, je pro mne obrovská čest . Velice si vážím podpory, které se mi během celého procesu dostalo od mých skvělých kolegů, klientů a rodiny. Doufám, že nejen já, ale i naši klienti budou těžit z mých nových zkušeností a vědomostí,“ řekl Matěj Cihelka MRICS, Senior Valuation Analyst, Colliers International pro Českou republiku.

Chtěl bych blahopřát Matějovi k tomuto skvělému úspěchu a zaslouženému povýšení. Matěj musel zvládnout mimo studia i své každodenní pracovní povinnosti. Matějova iniciativa obohacuje nejen jeho samého, ale i celou naši společnost a naše klienty,“ řekl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel pro Colliers International pro Českou Republiku.

Matěj nastoupil do oddělení oceňování nemovitostí a poradenských služeb v lednu 2017. Od té doby získal bohaté zkušenosti s oceňováním různých typů nemovitostí pro nejrůznější klienty, jakými jsou např. banky, nemovitostní fondy, investoři, developeři a vlastníci nemovitostí po celé České republice. Před vstupem do oddělení oceňování nemovitostí pracoval Matěj jako analytik v  oddělení pronájmu kancelářských prostor.

Matěj zahájil svou kariéru v oboru realit jako analytik ve společnosti EKOSPOL, předního českého rezidenčního developera. Zde byl zodpovědný za vyhodnocování rezidenčního developerského trhu v Praze a přípravu nejrůznějších analýz. Matěj je držitelem magisterského titulu v oboru podniková ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze.

O skupině Colliers International

Colliers International Group Inc. je přední globální společnost nabízející poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí a investičního managementu. Působí v 68 zemích světa a zaměstnává více než 14 000 odborníků. Colliers je nejrychleji rostoucí veřejně obchodovaná globální společnost zabývající se realitními službami a investičním managementem, přičemž její korporátní tržby v roce 2018 činily 2,8 mld. dolarů (3,3 mld. dolarů, včetně přidružených společností). Za vedení Colliers odpovídá více než 20 let tým zkušených expertů, který stakeholderům společnosti prokazatelně zajišťuje přes 40 % ročních výnosů. Prostřednictvím své platformy služeb pro management investic spravuje aktiva světově nejuznávanějších institucionálních realitních investorů v hodnotě více než 26 mld. dolarů.

Zdroj/foto: Colliers International/Ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts