29 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Novým ředitelem sektoru technické přípravy staveb v EKOSPOLU je Ing. arch. Sedlák

Technickou přípravu staveb dlouhodobého lídra rezidenčního trhu EKOSPOLU nově vede Jaromír Sedlák (37), který se stal od 1. června 2018 ředitelem sektoru technické přípravy staveb. Do EKOSPOLU nastoupil z brněnské architektonické společnosti A Plus.

Sedmatřicetiletý Jaromír Sedlák poslední dva roky v brněnské společnosti pracoval jako ředitel projekce, kde měl na starost mimo jiné organizaci zakázek či jednání s úřady a institucemi. Podílel se například na projektu Menzy Masarykovy univerzity, polyfunkční budovy v brněnském Campus Residential Area, architektonické studii plaveckého bazénu pro Brno – Východ nebo územní studii pro Sportovně rekreační areál v Brně – Pisárkách za Anthroposem. Vedl také tým připravující architektonickou studii a dokumentaci pro územní rozhodnutí pro projekt Nová rekreační a sportovní zařízení v areálu Riviéra v Brně.

Sedlák vystudoval Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brně. Během studia působil na zahraniční stáži na University of Strathclyde v Glasgow. Od roku 2016 je autorizovaným architektem České komory architektů.

Ve volném čase cestuje a zabývá se historií se zaměřením na dějiny architektury. Rád také čte a poslouchá vážnou hudbu.

Nový kolega je nejlepším příkladem toho, že EKOSPOL láká nejen mladé absolventy, ale také ty nejzkušenější a nejlepší pracovníky na trhu. Sektor technické přípravy staveb patří v naší firmě k těm nejdůležitějším. Právě jeho zaměstnanci mají největší podíl na tom, jak budou vypadat naše budoucí projekty. Jaromír bude moct v nové funkci navázat na své předchůdce, kteří výrazným způsobem změnili tvář mnoha pražských lokalit a připravili bydlení pro více než deset tisíc lidíNečeká ho tedy nejlehčí úkol, ale jsem přesvědčený, že ho zvládne,“ prohlásil generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.

Zdroj/foto: EKOSPOL a.s./Redakce RETREND.cz, EKOSPOL a.s.

Related Posts