16 července, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Společnost CUSHMAN & WAKEFIELD má 3 nové partnery

Společnost Cushman & Wakefield jmenovala tři nové partnery. Stali se jimi Josef Krautman z oddělení pronájmu kancelářských prostor, Michal Naskos z oddělení oceňování nemovitostí a David Nath z oddělení hotelových nemovitostí.

Josef Krautman, partner a vedoucí oddělení zastupování nájemců v oddělení pronájmu kancelářských prostor pracuje ve společnosti Cushman & Wakefield 4 roky. Ve sféře komerčních nemovitostí má více jak 12 let zkušeností, kdy působil na straně pronajímatele různých poradenských společností v České republice i v Německu. Věnoval se rovněž oblasti investic. Josef spolupracuje s několika významnými klienty, jako jsou Anheuser Busch, Huawei a Atlas Copco.

Josef absolvoval fakultu podnikového managementu na Czech Management Institute v Praze (ESMA) a vystudoval obor nemovitosti na University of Reading v Anglii. Od roku 2016 je členem Královského institutu diplomovaných znalců (Royal Institution of Chartered Surveryors, RICS). Ve volném čase se věnuje golfu, fitness, rodině a rád hraje šachy.

Michal Naskos, partner v týmu oceňování komerčních nemovitostí a poradenství působí v této oblasti již 17 let a je jedním z nejzkušenějších mezinárodních odhadců na českém trhu. Věnuje se oceňování nemovitostí v rámci velkých maloobchodních struktur a kancelářského i průmyslového sektoru. Je klíčovým kontaktem zejména pro bankovní sektor. Za své působení ve firmě se mimo jiné podílel na vedení instrukce oceňování rozsáhlých portfolií po celé Evropě.

Je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS) a Asociace pro rozvoj realitního trhu (ARTN). Jako jeden z mála v České Republice je rovněž členem VRS (Valuer Registration scheme). Michal vystudoval Karlovu univerzitu v Praze. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportu.

David Nath, partner a vedoucí hotelového týmu pro střední a východní Evropu nastoupil do společnosti v roce 2014. Má více jak 17 let zkušenosti v oblasti hotelových nemovitostí. David vede tým odborníků a konzultantů, kteří se věnují poradenství v oblasti hotelových investic, oceňování hotelových nemovitostí, výběru operátora a poradenství v developmentu hotelů. V rámci středovýchodního regionu se David podílel na investičních transakcích několika hotelů, jakými jsou například Vienna House Easy Chopin Hotel Prague, Parkhotel Prague, apod. Participoval také při alokování mezinárodních hotelových řetězců při výběru operátorů na několika instrukcích v Praze, Budapešti a Varšavě včetně asset managementu hotelů pro dosažení jejich maximální výkonnosti. Poradenství poskytuje také v oblasti developmentu hotelů všech kategorií vzhledem k jeho extenzivním zkušenostem z této oblasti. Před tím, než nastoupil do společnosti Cushman & Wakefield, působil jako člen představenstva investičního fondu Keystone Hospitality Fund v Lucembursku.

David vystudoval Účetnictví a finance na Mezinárodní Univerzitě v Praze (2011) a od roku 2015 je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS). Ve volném čase se věnuje převážně své rodině a cestování.

Zdroj/foto: Cushman & Wakefield, s.r.o./Cushman & Wakefield, s.r.o., www.pexels.com

Related Posts