25 června, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Katarina Wojtusiak zakládá realitně-poradenskou firmu W-Real Estate

Katarina Wojtusiak, dlouholetá profesionálka v oblasti komerčních nemovitostí, založila realitně-poradenskou agenturu W-Real Estate (w-realestate.cz). Specializuje se na poradenství pro nájemce a pronajímatele kancelářských prostor. V rámci svých služeb nabízí firmám vyhledání ideálních prostor na míru, dojednání nebo přejednání výhodných nájemních podmínek a rovněž rychle zajistí podnájem kanceláře. Vlastníkům nemovitostí naopak pomůže s nastavením optimální strategie pronájmů a najde spolehlivé nájemce.

„Jsem přesvědčena, že pro klienty budou velkým přínosem moje bohaté zkušenosti a znalosti, rychlost a přizpůsobivost při vyřizování zakázky i cit pro nalezení nejlepšího řešení jejich kanceláří. Ať při nutnosti hledání ideálních nových prostor či při optimalizaci stávajících kanceláří a dojednání výhodných podmínek nájmu. Věřím, že zákazníci také ocení osobní péči a proaktivní přístup při posouzení a poskytnutí odborného názoru a řešení komplexních situací,“ říká Katarina Wojtusiak, zakladatelka společnosti W-Real Estate.

Katarina Wojtusiak má více než dvacetiletou zkušenost z oblasti komerčních nemovitostí. V rámci předchozího působení v realitně-poradenských společnostech CBRE a DTZ (nyní Cushman & Wakefield) detailně poznala kancelářský trh a nájemní procesy. V CBRE dlouhodobě vedla tým pronájmu kancelářských nemovitostí a byla členkou top managementu. Spolupracovala s mnoha mezinárodními i lokálními společnostmi, jako například Seznam.cz, CertiCon, Hewlett-Packard, PricewaterhouseCoopers, MetLife, Eli Lilly či Johnson & Johnson. Během své praxe si vybudovala dlouhodobé a pevné vztahy s pronajímateli, realitní komunitou a řadou externích spolupracovníků. Od roku 2011 je členkou The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), uznávané celosvětové organizace sdružující realitní profesionály, která nastavuje a dohlíží na dodržování etických standardů práce a chování všech jejích členů.

Cushman & Wakefield: Jiří Kristek novým vedoucím týmu průmyslových nemovitostí

O společnosti W-Real Estate

W-Real Estate, jejíž zakladatelkou je Katarina Wojtusiak, je butiková realitní poradenská agentura s bohatými zkušenostmi v oblasti pronájmu kancelářských prostor a zastupování nájemců i pronajímatelů, kteří obzvláště ocení vstřícnost, lidský přístup a osobní péči.

Zdroj/foto: Public Relations GO

Related Posts