29 května, 2024
Obchodní centra a retail

Obchodní centrum Šestka letos otevírá už třetí novou prodejnu

V Obchodním centru Šestka se v pátek 21. května otevřela nová prodejna Sinsay, která nabídne cenově dostupný, široký sortiment módního oblečení, obuvi a doplňků. Celkově pátá pobočka Sinsay v Praze se rozkládá na ploše 1300 m2 ve zrekonstruovaném přízemí obchodního centra. Uzavření nájemní smlouvy obě strany oznámily už v říjnu loňského roku. V Šestce letos vznikla mj. nová prodejna Knihy Dobrovský a Sportisimo, minulý týden se v centru otevřela nová retro herna a novinky si majitelé připravili i na nadcházející měsíce.

Oděvní značka Sinsay, která patří do polské skupiny LPP, má v České republice už více než 80 obchodů s módou a v letošním roce plánuje další expanzi. Značka se vyznačuje tím, že ve svých fashion prodejnách nabízí oblečení dle nejnovějších světových trendů za příznivé ceny. Základem kolekce je oblečení pro teenagery, rozšířená o oblečení a doplňky pro ženy, muže i děti, nebo bytové doplňky.

Nové obchodní centrum Spektrum v Čestlicích

Obchodní centrum Šestka, které se nachází poblíž pražského letiště, letos kontinuálně rozšiřuje nabídku obchodů a služeb. Na otevření prodejny Knihy Dobrovský a Sportisimo navázalo zahájení provozu nového Muzea Her a retro herny značky Cibien´s Corner. Pasáž v prvním patře obchodního centra se nedávno proměnila v galerii Sky Gallery, kde si mohou zákazníci prohlédnout díla český modernistů. Na střeše obchodního centra byla instalována mobilní testovací buňka na Covid-19. I na nadcházející měsíce přitom zástupci centra avizují další atraktivní novinky, třeba v podobě nového fitness centra s kryokomorou.

Na rozšiřování portfolia našich obchodů a služeb pracujeme neustále, a to i během pandemie. Těší nás, že naše stávající portfolio prodejen doplní značka Sinsay, která zaujme nejen širokým výběrem stylového oblečení, ale i dostupnou cenou,“ říká manažerka obchodního centra Šestka Michaela Němcová.

„Pro zákazníky bude po pandemii vedle jistoty bezpečného prostředí důležitý také kvalitní zákaznický servis. Jak se již po první vlně pandemie potvrdilo, lidé mají potřebu se socializovat a preferují reálný zážitek z nakupování, hlavně pokud jde o módu.“

O Obchodním centru Šestka

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit. Vedle obchodů oblíbených známých značek je zákazníkům k dispozici automyčka, čistírna, směnárna a bankomaty, za běžného provozu mohou využít bezplatné připojení na bezdrátovou Wi-Fi a dětský koutek a také se občerstvit ve food courtu. Šestka nezapomíná ani na životní prostředí a hrdě se hlásí ke společenské odpovědnosti za dlouhodobě udržitelný rozvoj. Soustředí se tu nejen na ekologické nakládání s odpady a energetickou šetrnost, ale nachází se tu také dobíjecí stanice pro elektro automobily.

Zdroj/foto: Media:list s.r.o.

Related Posts