26 března, 2023
Obchodní centra a retail

Ve Sviadnově vznikne nová prodejna Lidl

Společnost Lidl zahájila počátkem srpna stavební práce na nové prodejně ve Sviadnově. Nacházet se bude v ulici Horní. Díky vzdušnému a velkoryse řešenému vnitřnímu prostoru s dostatkem denního světla, které zajistí prosklená část fasády, se mohou zákazníci těšit na komfortní nakupování. Otevření nové prodejny je plánováno v první polovině příštího roku. 

Prodejna Lidl ve Sviadnově nabídne zákazníkům velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin a mléčných výrobků. Samozřejmostí je také čerstvé pečivo, které díky vlastní pekárně bude zákazníkům neustále k dispozici. Příjemnému nakupování dopomohou také široké uličky, pokladny s velkou odkládací plochou, barevné provedení či doplňky.

STOP SHOP Ústí nad Orlicí přivítá v září nové nájemce

„Nezapomínáme také na zaměstnance, kterým tento stavební koncept prodejny přináší kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí s optimálními odpočinkovými prostory,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Lidl – Pokladny

U prodejny naleznou zákazníci prostorné parkoviště s vyčleněnými parkovacími místy pro rodiny s dětmi. Pro komfortní zaparkování jsou parkovací místa rozšířena o 20 cm oproti standardnímu parkovacímu stání.  Nová prodejna se může také pyšnit ekologickou šetrností, a to díky tepelně-izolačním vlastnostem budovy a efektivnímu systému podlahového vytápění i chlazení. V neposlední řádě bude využito úsporné LED osvětlení.

Otevření prodejny je v současnosti plánováno v první polovině příštího roku.

O společnosti Lidl

Společnost vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 260 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts